Wpis z mikrobloga

Wokalistka najczęściej marudzi, więc i tym razem to zrobię. #marudzeniezdupy #oswiadczenie #buldupy ##!$%@? #tagujetogunwo

#!$%@? mać, no po prostu nie mogę. Dziś mija pięć lat działalności mojego zespołu. W okolicach września wymyśliliśmy sobie, że warto z tej okazji wydać wreszcie płytę, która zbierze wszystko co zrobiliśmy do tej pory. Postanowiliśmy, że nazwiemy ją "Próba mikrofonu" - ja tam się cieszę, bo przynajmniej przemyciłam "mikro" w nazwie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamówiłam fotografa, żeby nam jebnął dobre zdjęcia, co też jest materiałem na osobną historię, bo


Zabrałam się za projekt okładki. Wymarzyliśmy sobie książeczkę, która wraz z okładką będzie miała 12 stron. No więc sprawdziłam jak powinnam wykonać taki projekt, napisałam z prośbą o wycenę do wielu drukarni i wybrałam najlepszą opcję. Zrobienie gotowego projektu zajęło mi ~1,5 miesiąca, z przerwą na święta, wpadanie do studia i dogrywanie wokali, próby i takie tam.

Zaczęłam już uploadować projekt na serwer drukarni, po czym okazało się, że #!$%@? nie mają jednak na swojej stronie możliwości zaznaczenie opcji książeczka 12 stron + tył pudełka CD, która to do złożenia zamówienia jest konieczna. Mają tylko 2, 4, 6 i 8 stron. Piszę im maila - ziomeczki kurde, co jest, ja chcę książeczkę z tyloma stronami, bo tak sobie wymarzyłam. Odpowiedź od nich - pocałuj się w dupę, nie ma #!$%@? książeczki o dwunastu stronach. Pytam więc - jak to #!$%@? nie ma, jaki to problem dodrukować dwie kartki? No #!$%@? problem, trzeba zamawiać jako broszurę 140x140mm i w uwagach zaznaczyć, że chce się 120x120mm. K, thx, bai. No to poprawiam ostatecznie co mam do poprawienia, ponownie zabieram się do uploadowania na serwer drukarni, zaznaczam opcję broszury 140x140, wpisuję w uwagach co mam wpisać. Nagle mnie olśniło...


Piszę maila - ziomeczki, w broszurze nie ma inlaya do CD, jak mam to #!$%@? zamówić.

Odpowiedź - nie ma takiej możliwości.

Nosz #!$%@? jego mać, no.

Pisałam w desperacji do kilku drukarni z prośbą o wycenę, ale milczo, nic mi nie piszo.

Co robić ;;

  • 17
  • Odpowiedz
Skoro ani jedna, ani druga strona nie ma nic przeciwko to znaczy, że nie ma przeszkód. Swoją drogą, macie jakieś próbki, demo czy jakikolwiek inny materiał wrzucony na sound cloud'a lub inny serwis, bo bym rzucił uchem :)
  • Odpowiedz
@wokalistka: a nie możesz złożyć 2 zleceń? Jedno na broszurę 120 mm x 120 mm, 12 stron. Drugie to nadruk jednostronny na formacie (120 mm) x (120 mm + grzbiet). Większość drukarni nie ogranicza się do ram systemu, który mają na stronie i spokojnie można dogadać przez telefon, czego się potrzebuje.
  • Odpowiedz
@kanapka: muszę poczekać z tym do poniedziałku, będę dzwonić. ta drukarnia ma taki system, że najpierw wybierasz w formularzu jaki konkretnie chcesz produkt, ile sztuk, jaki format. ale masz tylko do wyboru, nie możesz samodzielnie wpisywać. dopiero później upload plików. także nie mogę zrobić dwóch osobnych zamówień niestety.
  • Odpowiedz
@kanapka: zapewne tak jest... :) poczekam do poniedziałku, wtedy coś podziałam w tym temacie. póki co nic nie mogę zrobić, nie mogę się ruszyć ani w tył, ani tym bardziej w przód.
  • Odpowiedz