Wpis z mikrobloga

Jak zbierać bazę hejterów to tylko tutaj. :)

Wszyscy jestescie mile widziani
Będę na tyle bezczelny by wypromować na kambodżańskich tagach swój małowiejski kanał.
Długo się nosiłem z pomysłem czy zakladac kanał o tematyce Filipin czy też nie. Brak mi charyzmy, czy umiejętnosci montażu ale chętnie się podszkole i przy okazji powiem cos ciekawego z mojej strony. Nie mam jakis wielkich oczekiwan raczej tworze z poczucia pasji do filipin i misji pokazania tego kraju z jak najlepszej strony a przede wszystkim prawdy.
Subskrypcje, komentarze te i pelne krytyki mile widziane :)
#ucieczkadoraju #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz #pater
Towarzysz_Sobaka - Jak zbierać bazę hejterów to tylko tutaj. :)

Wszyscy jestescie ...
  • 25
@Miskagnoju: o moich shortach to Onet potrafi napisać cały artykuł i opublikować go na głównej stronie https://podroze.onet.pl/aktualnosci/pokazal-toalete-w-chinskim-pociagu-to-miejsce-tylko-dla-wygimnastykowanych/1ksmylk i nie plumkaj mi tu bo na jednym i drugim kanale mam wiele normalnych filmów które osiągnęły kilkaset tysięcy wyświetleń. Pisały o nich Polityka, Newsweek, Wyborcza itd. Udzielałem wywiadów w radio i TV, nie chce mi się tego wszystkiego wymieniać. A ty? Popatrz na swój nick
@LuckyStrike: przyszedłeś tutaj siebie chwalić? Straszne masz kompleksy. Nie interesuje mnie twoja osoba , nie widziałem nawet 1 minuty twojego filmu, a możesz tutaj zabłysnąć jedynie nowinkami o prezesie. Więc zabieraj się do demaskowania naszych bohaterów, bo do tego służy tag.