Wpis z mikrobloga

Jak zbierać bazę hejterów to tylko tutaj. :)

Wszyscy jestescie mile widziani
Będę na tyle bezczelny by wypromować na kambodżańskich tagach swój małowiejski kanał.
Długo się nosiłem z pomysłem czy zakladac kanał o tematyce Filipin czy też nie. Brak mi charyzmy, czy umiejętnosci montażu ale chętnie się podszkole i przy okazji powiem cos ciekawego z mojej strony. Nie mam jakis wielkich oczekiwan raczej tworze z poczucia pasji do filipin i misji pokazania tego kraju z jak najlepszej strony a przede wszystkim prawdy.
Subskrypcje, komentarze te i pelne krytyki mile widziane :)
#ucieczkadoraju #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz #pater
Towarzysz_Sobaka - Jak zbierać bazę hejterów to tylko tutaj. :)

Wszyscy jestescie ...
  • 25
@Towarzysz_Sobaka: zacznij montować, nie wrzucaj za długich ujęć najlepiej max 6 sekund, nie trzep kamerą, zastanów się co chcesz przekazać o czym ma być film i się tego trzymaj, pierwsze 5 min filmu bez sensu ja bym go skrócił do max 1 minuty, pamiętaj że ujęcia im krócej tym lepiej, oglądaj swoje filmy przed uploadem, anyway leci, sub, łapka i komcio na YouTube, nie poddawaj się z czasem będzie lepiej
@Towarzysz_Sobaka: Czy będziesz oferował quality patokontent? Czy planujesz filipińskie małolaty w roli utrzymanek? Czy planujesz patronajta i zbiórki wśród widzów? Czy będziesz pił dużo alko i najlepiej jeszcze jarał dużo szlugów? Czy masz nieślubne dzieci na które nie płacisz alimentów? Czy planujesz krosy z innymi patojutuberami? Czy pracujesz dla YT?
Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fiddle: Skoro pytasz odpowiadam :) :

Czy będziesz oferował quality patokontent?


@fiddle: Wszyscy tak robią Polski youtube jest na fundamentach Meneli i Kononowicza. Co gorsza jak widać patokontent staje się naszą zagraniczną wizytówką. Czas to zmienić. :)

Czy planujesz filipińskie małolaty w roli utrzymanek?


@fiddle:Golddiggerki to temat rzeka który w przyszłości planuję poruszyć. Otarłem się o takie panny całkeim nieświadomie. Z błędów wczesnej młodości lekcje wyciągnąłem. Moja aktualna partnerka
Jaki kanał prowadzisz? jeśli nie chcesz ujawniać się publicznie podeślij link na priv


@Towarzysz_Sobaka: dwa kanały
Obecnie głównie nadaje na: To są Chiny DZIENNIK gdzie publikuje filmy z roboty i dnia codziennego w Chinach.
Prowadzę go od roku. 44 500 subów
Mój pierwszy kanał który w sumie olałem ale wróci w wielkim stylu w tym roku czyli To są Chiny gdzie publikuje filmy o Chinach.
Działał kilka miesięcy w 2020. 50
LuckyStrike - > Jaki kanał prowadzisz? jeśli nie chcesz ujawniać się publicznie podeś...