Wpis z mikrobloga

Rowery są świetne, ale powinniśmy je traktować na równi z innymi pojazdami mimo iż stanowią większe zagrożenie na drodze.

Co z tymi rowerzystami - dalej mordują niewinnych ludzi jeżdżąc po chodniku. Te statystyki są zatrważające - NATYCHMIAST musimy wprowadzić obowiązek rejestracji rowerów oraz obowiązkowe OC dla nich.


Co się blachosmrodziarzowi odkleiło na punkcie rowerzystów, że odpala się nawet pod wpisem o wypadkach śmiertelnych na drogach XD
@smarterMe większą ilość bandytów jakich spotkałem na drodze, jako kierowca samochodu i rowerzysta, to byli jednak posiadacze samochodu.

Do meritum i jak to rozwiąże problem identyfikacji, bo z tego co wiem, do tego służy tablica rejestracyjna.
@DanielPlainview z racji tego że dziś jest 1.1.23 to mogę powiedzieć że w tamtym roku. Rowerzysta z impetem wjechał w ludzi idących po chodniku i z zimną krwią zabił niewinna kobietę. O licznych potraceniach na pasach nie wspomnę.
na kra mam wywalone. serio, szukam info o ile wydłuzył sie czas przejazdu w/w ulicami po wymalowaniu nowej organizacji (a wydłuzył sie napewno bo stoje w tych #!$%@? korkach na Mikołaczyka i Andersa kazdego dnia)