Wpis z mikrobloga

Engineer PAD-02


@Philosohero: cena trochę spora, ale przede wszystkim z opisów w dostępnych w necie wynika, że ona nie obsłuży małych złączy, a dla mnie jest to prirytetowe. Wg opisu w TME i wg zdjęć widocznych na Amazonie najmniejszy zaciskany kaliber przewodu to 0,7mm2. Nawet jeśli to nie chodzi o 0,7mm2, tylko o 0,7mm, to jest i tak ponad dwa razy więcej, niż potrzebuję.

@MickM: no nie, sorki, ale nie
@Philosohero: wszystko jasne, w tym narzędziu podawany jest wymiar zaciskanej części złącza, nie przewodu, to zmienia postać rzeczy, a modułowość tego rozwiązania niegłupia jest. Niestety cena trochę zniechęca. Chyba zostanę przy chińczyku.
@Jarek_P: Aaa nie patrzyłem na wysyłkę :P W każdym razie ja je kupowałem po ok. 40-50zł - to tylko podpowiedź że 150zł (+20 wysyłka) to coś za dużo i trzeba znaleźć tańsze oferty :P.
Ban


@Sla_Voy: czyżbyś się niepochlebnie o Orlenie wyrażał? :D

Jeszcze tylko jakiś fajny komplet konektorów by się przydał.


@Sla_Voy: a tu jest niestety problem. Zamawianie złączy z Aliexpress, to jest kurna, jak jakaś loteria. Raz przyjdzie całkiem wporzo produkt, a za kolejnym razem jakieś skandaliczne gówno ze zdeformowanymi korpusami i kontaktami tłoczonymi albo z odpadu jakiejś blachy czołgowej (grube, sztywne, na pin nachodzi z dużym oporem, a jak już najdzie
@Jarek_P: a ja zapytam przy okazji - mam złącza JST i co jakis czas mi się rozwala. Jak to do cholery zacisnąć dobrze nie mając takiej zaciskarki? XD
Pokutować to czy co? Próbowałem małymi kombinerkami i generalnie się udaje ale już któryś raz mi kabelek wyleciał po czasie xD