Wpis z mikrobloga

@ChwilowaPomaranczka w 2022 tyle kup wyszło że z nowości to mogę co najwyżej chyba Elden Ring polecić jak nie grałeś. Z takich z dobrą fabułą to chyba tylko adventure indyki dały radę w tym roku. Jak masz psa to nowego god of wara możesz ograć albo horizona. Z gier AAA to same kupy i zawody nie polecam wgl nic. Mi osobiście jedyna gra z nowych jaka się spodobała to trombone champ
  • Odpowiedz
ści to mogę co najwyżej chyba Elden Ring polecić jak nie grałeś. Z takich z dobrą fabułą to chyba tylko adventure indyki dały radę w tym roku. Jak masz psa to nowego god of wara możesz ograć albo horizona. Z gier AAA to same kupy i zawody nie polecam wgl nic. Mi osobiście jedyna gra z nowych j


@Symmachus: no elden ring bedzie ale dysk musze kupioc
@vvit0:
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: Tak, spokojnie graj nawet jak nie znasz wczesniejszych czesci - fabula jest samodzielną historią, relacji ojca z synem, wszystko w otoczce mitologii nordyckiej, jest masa zagadek zręcznościowo-logicznych, są walki z bossami, jest (proste) zbieractwo i crafting, no i wspaniała gra aktorska (wersja polska jest spoko, ale gdy włączyłem angielską już nie wróciłem do pl). Polecam jakieś bezspoilerowe recki na YT, żeby lepiej wyczuć czy Ci podejdzie
  • Odpowiedz
@martin123154 no fabułę pisał sam Martin, nie powiesz że tam fabuły nie ma jest po prostu subtelna i dla ludzi którzy chcą ją odkrywać, to że nie ma tam cutscenek co 2 minuty nie znaczy że ta gra nie ma fabuły zupełnie. To wskaż mi grę AAA z tego roku która ma fabułę i jest super, serio nic nie znajdziesz bo wszystko przesunięte na 2023. Takie calisto protocol to może po
  • Odpowiedz