Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kurła dzisiaj widziałem jak nowi właściciele wchodzili do starej chałupy, którą kupili u mnie na wsi. To w sumie pierwszy stary dom, który kupił ktoś "z zewnątrz". Ciekawe ile płacili, nigdzie go nie wystawiano na sprzedaż. Dom poniemiecki, z piwnicą, ale wpisany do rejestru zabytków, więc będą mieli zabawę z elewacją. W sumie ze wszystkim, bo chyba nigdy nie remontowany a z 10 lat stoi pusty

#dom #budownictwo #remontujzwykopem #wies #przemysleniazdupy #przemyslenia
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mkorsov: krzywe wszystko, no i wilgoci masa. Gówniarze tam weszli do piwnicy w tym roku i rurę urwali w dodatku, masakra. Mnie najbardziej ten zabytek odrzuca, bo wiesz, elewacje trzeba robić zgodnie z wytycznymi, a tam jeszcze takie brzydkie ogrodzenie betonowe, też zabytkowe
  • Odpowiedz
@Shatter: obok mnie też stał zabytkowy drewniany dom który przez lata zmieniał właścicieli. W końcu ktoś koparką połamał dach, trochę postał i cyk zły stan techniczny, nie opłaca się remontować i wyburzone xD
  • Odpowiedz
@Shatter: mnie ciekawi jak się potoczy sprawa z domem obok mojego rodzinnego. Facet zmarł ze 3 lata temu, dom od zawsze był w takim stanie, że od II wojny za wiele się tam nie zmieniło, sypie się wszystko, dom stoi przy skarpie i pęka, a mimo wszystko, jego daleka rodzina (z wioski obok, więc świadomi tego wszystkiego) walczy, żeby go przejąć i w nim zamieszkać. Nie wiem tylko, czy są tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mentari: zwyczajna działka, mała, w dodatku z dwiema stodołami, dom nie do ruszenia raczej, zresztą już tam bus stoi i coś działają xd
  • Odpowiedz