Wpis z mikrobloga

@MostlyRenegade: proszę ;)
https://www.wykop.pl/wpis/69800521/kto-ma-dzisiaj-urodziny-%CA%96-rada-najwyzsza-ukrainy-/

Koleżka wrzucił screena z ruskiego Twittera z nim informacja ze to wrzucono dzisiaj na Twittera oficjalnego verhovnej rady. Nie znalazłem takiego twita a jak się przyjrzysz oburzony Mireczek wrzucił screena z ruskiego "Twittera" bo przecież ma ustawiony po rusku telefon :) Przyszły wytyczne z grafikami do siania propagandy to chłopaki jadą.

Masz jakbys sam chciał sprawdzić czy dzisiaj takie coś faktycznie wylądowało na Twitterze ;)
https://mobile.twitter.com/ua_parliament
@shmatshiage: fakt jest taki, ze pomyliles ukrainski jezyk z rosyjskim i stwierdziles, ze klamie pokazujac cos z ruskiego Twittera, kiedy ja pokazalem OFICJALNE KONTO Rady Najwyzszej Ukrainy na Twitterze, do ktorego link mozesz znalezc na OFICJALNEJ stronie internetowej Rady Najwyzszej Ukrainy. Czekam na przyznanie sie do bledu i moze w koncu jakies przeprosiny?
Pobierz
źródło: comment_1672591371a17FoWrZe70QJpqaJd1t9S.jpg
@shmatshiage: mam gdzies jakichs typow, ktorzy cos gdzies wrzucali. Nawet nie wiem o kim mowa, ale mniejsza o to. Jedyne o co prosze, to o zaprzestanie oskarzania mnie o antyukrainska propagande przy kazdej mozliwosci. Nie jestem antyukrainski, co moga powierdzic moi koledzy, w tym ukrainscy dziennikarze i ukrainscy zolnierze. Jestem antyputinowski. A wiadra pomyj, ktore na mnie wylewano to falszywa i totalnie zmanipulowana kampania majaca na celu ukarac mnie za mowienie
@shmatshiage: tak, dostalem polecenie z Kremla, zeby zrobic to samo co zrobila Rada Najwyzsza Ukrainy. Udostepnic dzisiejsze zdjecie Zaluznego. JPRDL.. prosze Cie, ogarnij sie. Rozumiem, ze masz dobre intencje, ale idziesz zla droga. Zastanawiales sie kiedys jak mozna zniszczyc czlowiekowi zycie takim sraniem? Nigdy mi niczego nie udowodniono, nigdy nie przedstawiono mi zadnych zarzutow, ale wydano wyrok - ruski agent. Przypomina to troche sytuacje ze Zwiazku Radzieckiego zwiazana z "japonskimi szpiegiami