Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że państwo ureguluje to ustawą i osoby takie jak ci faryzeusze ze screenu będą w końcu ścigane i karane. Nie, to NIE JEST NORMALNE, żyć i mieszkać w danym kraju, korzystać z jego wszystkich udogodnień i korzyści, jednocześnie tak bardzo go poniżać i opluwać, bijąc w mitycznego chochoła jakim są prześladowani w Polsce homoseksualiści. XDDD

Ludzie, przeciez geje i lesbijki mają w Polsce jak w raju. Mają takie samo prawo wstąpić w związek małżeński z osobą przeciwnej krwi i cieszyć się z benefitow płynących z instytucji małżeństwa jak i wszyscy. Zresztą, nawet i bez tego posiadają takie same szanse na każdym polu. Mogą pracować gdzie chcą, dorabiać się, stawiać domy, płodzić potomstwo, które w razie ich śmierci i tak zgodnie z polskim prawem dziedziczy cały ich majatek. Coraz bardziej powszechne w Polsce social media dają też im szanse na coming outy i normalizowanie w spoleczenstwie związków jednopłciowych. Jako użytkownik tik toka widzę jak bardzo poprawiło się w Polsce w tej kwestii. Młodzi Polacy są otwarci i tolerancyjni, sam obserwuje tam kilka niebinarnych profili i jednego geja.. ¯_(ツ)

Przestancie srać do własnego gniazda.. Nikt nie bedzie nas szanował jeśli sami nie szanujemy siebie. ¯_(ツ)


#bekazpisu #bekazlewactwa #lgbt
Pobierz h.....4 - Mam nadzieję że państwo ureguluje to ustawą i osoby takie jak ci faryzeusze...
źródło: comment_16725813998MBscLQBvqeDXS8yfpMGAb.jpg
  • 21
@gardzenarodowcami pranie brudów powinno odbywać się we własnym gronie a nie na publicznym forum..

To trochę tak jak z rodziną i dziećmi. Ojciec może się wkurzyc na matkę, mogą się pokłócić itd, ale w oczach ich własnych dzieci ta matka zawsze powinna pozostać ŚWIĘTA ¯_(ツ)/¯ nie wciąga się dzieci w spory małżonków tak jak nie powinno się wciągać w spory państwowe postronnych osób, które gó.. wiedzą o tym co dzieje się
@nieocenzurowany88 tak, wiem, homoseksualiści chcą takich samych rozwiązań dla siebie jak osoby heteroseksualne nie dlatego że im to potrzebne do szczęścia, tylko poprzez to chcą siłowo i w sposób uproszczony zdobyć poparcie społeczeństwa. Niestety, ale nie da się zyskać sympatii społeczeństwa legalizując homoseksualizm ustawą dając gejom i lesbijkom możliwość ślubów. To powolny proces na który potrzeba czasu. ¯_(ツ)_/¯
@heterodewiant44: W jaki sposób, wg ciebie, szkalowanie pisowskiego moherowo-obajtkowego ciemnogrodu to sranie do własnego gniazda? To jest przejaw patriotyzmu. Porównałeś wcześniej sytuację do kłótni rodzinnych. Ja tego nie postrzegam jako kłótni matki z ojcem, a raczej jako sprowadzenie przez matkę do domu menela, z którym każdy normalny domownik musi się użerać.
@heterodewiant44: Niesamowicie łatwo musi przychodzić pisanie o raju z perspektywy osoby, której to nie dotyczy. Co z prawnym poniżaniem osób T, zmuszanych do wieloletniej walki sądowej z własnymi rodzicami, w celu zmiany oznaczenia płci? Nie wspominając o niekończących się przykrościach w przestrzeni publicznej, jak i dyskryminacji na rynku pracy... Ale tak, w końcu państwo ich nie kamieniuje, a więc można uznać, że żyją w raju.
@heterodewiant44: Nawet nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałam, ale czego ja oczekuję od wykopka.

Poruszam temat osób transseksualnych, które często mimo aparycji płci pożądanej, nadal posiadają niezmienione dane, w wyniku nie-ludzkich procedur prawnych. Odchodząc już od tematu rynku pracy, dochodzi nawet do sytuacji, kiedy autentyczność dowodu osobistego osoby T, jest podważana przez ową rozbieżność aparycja-dane.

Umiesz wysilić szare komórki na tyle, by zrozumieć tę sytuację, czy znowu palniesz jakimś debilizmem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heterodewiant44: przecież nikt tu nie obraża polski tylko TVPiS. A takie komentarze przyczyniły się do tego, że na oczach kilku milionów osób black eyes peas wsparło osoby, które są, szczególnie przez tę telewizję, opluwane i poniżane