Wpis z mikrobloga

Spójrzcie tylko jak bogatą kartotekę ma lider black Eyed Peas. Nie wiem czy można go jeszcze w jakikolwiek sposób nazywać muzykiem skoro bliżej mu do oficera politycznego. ( _)

Po raz kolejny polacy zostali zindoktrynowani.. ale nic to, najważniejsze że jakiś podrzędny grajek z kraju gdzie prześladuje się białych i gloryfikuje przestępców chowając ich w złotych trumnach, dosrał Kaczyńskiemu i PiSowi xD

Zasiadajac wczoraj przed TV, liczyłem na wspaniałą zabawę wolna od propagandy. Niektórzy potrafili się dostosować i na tą jedną noc w roku porzucili przepychanki. Lewactwo jak zwykle, nawet taki koncert potrafiło zamienić w arena politycznych i światopoglądowych sporów. Oczywiście idąc po najkrotszej linii oporu supportujac "the current thing", jakim obecnie jest wsieranie LGBT. Nikt już nie walczy o pandy, orki i Wolny Tybet. Największy kapitał można ugrać zakładając tęczową przepaskę xD

Zadni z nich bojownicy o wolność, zwykłe oportunistyczne grajki z marketingiem skalkulowanym na doraźny zysk. Siedzieli cicho w Katarze, gdzie łamane są prawa człowieka a za homoseksualizm idzie się do więzienia na 7 lat, podskakiwali i fikali w Polsce bo wiedzieli że mogą sobie tutaj na to pozwolić. Hipokryci i fałszywcy. Plujesz, plusujesz!!!!
#bekazpisu #bekazlewactwa #lgbt
h.....4 - Spójrzcie tylko jak bogatą kartotekę ma lider black Eyed Peas. Nie wiem czy...

źródło: comment_1672578499iSfoAJJRgUuzTAVV7YeITA.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Spójrzcie tylko jak bogatą kartotekę ma lider black Eyed Peas

@heterodewiant44: typowe dla posiorków: jak ktoś podskakuje to wyciągamy kartotekę i szukamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież sami go zaprosili.
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: typowe dla pisiorow
Przed koncertem: ale nasza partia zaprosiła wielkie gwiazdy na sylwestra,nie to co na polsacie.maja gust muzyczny.
Po koncercie gdzie coś nie poszło po ich myśli: jakiś podrzedny grajek,upadle gwiazdy itp.
To samo było z Melanie.C
  • Odpowiedz
po prostu przedstawiam odmienny punkt widzenia na sprawę


@heterodewiant44: Ty w ogóle widziałeś kiedykolwiek co na Światowym Forum Ekonomicznym jest mówione? Co jest wygłaszane? Czy jedyne co widziałeś to wrzutki z Klausem Schwabem na Wykopie? xD

Mam wrażenie, że WFE jest "nowymi żydami", na który nieudacnicy myślący, że wszystko kręci się wokół nich i wokół ich kraju, zwalają winę jak coś nie jest tak jak chcą xD
  • Odpowiedz
po prostu przedstawiam odmienny punkt widzenia na sprawę

@heterodewiant44: Ty w ogóle widziałeś kiedykolwiek co na Światowym Forum Ekonomicznym jest mówione? Co jest wygłaszane? Czy jedyne co widziałeś to wrzutki z Klausem Schwabem na Wykopie? xD

Mam wrażenie, że WFE jest "nowymi żydami", na który nieudacnicy myślący, że wszystko kręci się wokół nich i wokół ich kraju, zwalają winę jak coś nie jest tak jak chcą xD


@niochland: No, tak
  • Odpowiedz