Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie gniota Predatora (tego, w którym ogłasza amnestię dla hejterów) i mocno mnie rozbawił.

Pierwsze co zwróciło moją uwagę to fakt, że Machaj przyznał się do banowania ludzi, którzy merytoryczną wypowiedzią bez słów na ka i ha obnażali brak elementarnej wiedzy i kłamstwa, którymi raczy swoich widzów.

Zresztą jeśli chodzi o kłamstwa to u Machaja nic a nic się nie zmieniło. Wcześniej opowieści o kosmicznych kwotach jakie ponoszą za garaże i gołębniki a teraz dowiadujemy się, że w Siem Reap za śmieszne pieniądze można znaleźć apartament z zapleczem choćby takim jak basen. Komu te bajki panie Machaj?

Jeśli chodzi o gapę. Zważywszy na to jakim leniem, fleją i kłamcą jest gapa to wszystko jedno czy miałby klientów czy nie , czy znajdzie miejsce na otworzenie kolejnego punktu na sprzedawanie kiełbasy czy nie i tak biznes upadnie. Dostał raz pieniądze od widzów i efekt wszyscy widzieli. Poza tym po co mu punkt sprzedawania kiełbasy skoro gapa opowiada, że prowadzi kilka innych biznesów (już nawet nie chce mi się przytaczać ile tego było).

#raportzpanstwasrodka
  • 10
@roo-bin: ja to co gadał Prezes zrozumiałem jako takie naganianie no że tak tanio w Siem Reap i w ogóle raj na ziemi, pewnie chciał zareklamować żeby jacyś Polacy tam przyjechali przy okazji odwiedzając klapersa i dając mu dary.
Do tego jeśli tam jest taka duża konkurencja w gastronomii to co tam klapers wymyśli żeby z tego żyć?
Stanie z kiszonkami na chodniku?
@roo-bin @Miskagnoju @dizel81

Ostatnio szukałem i nie znalazłem Gapowego rozliczenia za tamtą zbiórkę 30k, nie jestem też pewien źródła czy to nie był fake w sumie, ale chcialbym ponownie spojrzeć na to. Pamiętam tam jakaś kwotę $1700 za remont w szophałsie, tak remont w nieswoim lokalu z pieniędzy ze zbiórki.

Ma ktoś gdzieś?

@dizel81 Nie oglądałeś Machaja? Przecież Gapa tam giesthałs otworzy!
No oczywiście jak faktycznie by miał pokój wynajmować Polakom przujezdnym
@Madyniak: generalnie to trochę to co gada Prezes to mi się nie klei, niby miejsce turystyczne, nawet Prezes podkreślał że jak polskie Zakopane, a ceny niskie, rozumiem że była pandemia ale teraz to raczej w takim miejscu będą sobie chcieli odbić na turystach trochę więc nie za bardzo wierzę w to że tam tak tanio jak na miejsce turystyczne. W Zakopanym tak zrobili że chcą sobie odbić covid i wszystko poszło
@dizel81 mówią co im pasuje. Dziwnym trafem Predator odkrył, że otwierając biznes w Siem Reap trzeba płacić podatki. Wcale się nie zdziwię jak za kilka odcinków gapa jeśli będzie potrzebował sprzeda grażynom i januszom bajkę, że jego rodzinny dom odwiedzał oprócz Halika Louis Delaporte (gapcio notuj bo to bardzo zasłużona postać).
@Nightshift_:

Dzięki.
$1580 za remont, wiem, nie wpłacałem, ale zupełnie tego nie kumam jak można mieć taki tupet i pisać takie brednie. Normalnie od kwoty wynajmu takie coś się idejmuje wcześniej uzgadniając z landlordem.
Sprzęt AGD wiemy, że jest trochę droższy tam bi importowany, ale lodówka za $950 musiała być wypasiona relatywnie. Za ile ją popchnął wyjezdzajac ze stolicy?
W sumie nieważne, było pewnie wałkowane nieraz.
@Madyniak: to wszystko klamstwo. Przejrzalem kilka gniotow przed tym rozliczeniem i Gapcio perfidnie klamie. Np. wiza : na gniocie jednym mowi ze kosztowala go 280 $ a w rozliczeniu 500$. Remont robil wlasciciel i sam Gapa o tym mowil . Machaj tez u siebie mowil ze dal mase sprzetu Gapie za darmo : piec, kuchenke ,butle, garnki do gotowania a Gapa twiedzi u siebie ze on te rzeczy kupil. Nawet te