Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta
Takie mam pytanie do elyty polskich internetów. Ile kosztowałoby takie wynajęcie usługi osoby z urządzeniem do analizy składu powietrza? Moja znajoma zaczyna trochę świrować, bo wydaje jej się, że ktoś jej smrodzi i nie wie czy sąsiedzi ją podtruwają (specjalnie lub też nie, debili mnogo w naszym wesołym kraiku i ktoś może w bloku odwalać coś posranego) czy po prostu przesadza.
  • 3
@ChochlikLucek: Najpierw zacznijcie od sprawdzenia wszystkich instalacji. Przewody wentylacyjne, kanalizacja, okap, klima, piec kaflowy jeżeli takowy jeszcze ma. Przejdźcie się do sąsiadów z góry i z dołu.
Przeważnie nikt nic nie odwala, ale zdarzają się ludzie gromadzący śmieci lub ciała leżące tygodniami.
@Qullion: No właśnie wszystkie takie "standardowe" procedury zostały przeprowadzone i teraz nie bardzo wiem co można innego zrobić. Jak się jej powie, że nic się nie czuje (ja na przykład nic szczególnego nie czuje) to albo mówi, że robi się z niej wariatkę bądź ludzie są upośledzeni, że tego nie czują. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ChochlikLucek: zamontuj czujnik tlenku węgla, gazu ziemnego. Nie wiem co to za blok i można sobie gdybać, może jest wilgoć, pleśń. Nagromadzenie tlenków węgla może powodować różne omamy, a nawet widzenie duchów. Starzy ludzie w domu też śmierdzą.

Kolejna sprawa to z kim masz do czynienia. Taka dalsza sąsiadka rodzinki leczyła się witaminą C bo się nasłuchała głupot i nie pomagały żadne prośby i namowy na leczenie. Umarła na raka piersi.