Wpis z mikrobloga

#motocykle
Mircy jest ktos z okolic Tarnowa? Jestem obecnie na etapie szukania nowego sprzętu do jeżdżenia i znalazłem interesujący mnie egzemplarz ale potrzebuje informacji o handlarzu.
Ma ktos jakaś opinie na temat AM motors skutery, quady ze Skrzyszowa obok Tarnowa?
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: Aż tak z nim zle? XD na Google niby opinie spoko ale malutko, na zdjęciach moto wydaje się spoko, wystalkowalem trochę właściciela to motocyklista niby.
  • Odpowiedz
@rootie od handlarzy ogólnie się NIE kupuje, albo kupuje ze świadomością, że może to być dobry "projekt" XD

Ja raz pojechałem oglądać kilka moto do handlarza, jak się przymierzałem do kilku modeli. Człowieku, to było #!$%@? złomowisko...
  • Odpowiedz
  • 0
@BratProgramisty: Panie ale jak mam kawałek to nie będę dymal w ciemno. Przez telefon to wiadomo Pan Handlarz zawsze powie ze stan igła a na miejscu okazuje się co innego. Dlatego szukam informacji o handlarzu wcześniej. Już znalazłem o nim co chciałem i okazuje się, ze nie warto z tym Panem robić interesów.
  • Odpowiedz
@rootie: Możesz napisać coś więcej? Sam myślę nad wycieczka do niego a niestety jakoś po forum nie potrafię nic konkretnego znaleźć. Mam w sumie prawie 200 km i trochę słabo tracić czas :)
  • Odpowiedz