Wpis z mikrobloga

@MagicznyKarolek: Co Ci nie pasowało w Xiaomi? Nie mam ale pytam. Niejednokrotnie słyszę to narzekanie na androida czy telefony które nie są iphonem i nie rozumiem xD. Mam Oppo za 1k, wcześniej też miałem oppo za 1k. Poprzednik rozwaliłem gniazdo ładowania (z własnej winy) i nie zawsze kabel łączył. A tak to telefon po aktualizacjach nie spowolnił po latach, chodzi płynnie, szybko (nie gram). Więc jakikolwiek android za 2k+ to już
@Budo: Androidy są dla biedaków. Ajfon po kilku latach użytkowania sprzedasz za dobry pieniądz i wychodzi finansowo na to samo. Tylko trzeba wyrzygać więcej kapuchy na raz xD
@Bagiezta88: są dla biedaków, bo?
Poza tym op pyta co wybrać, telefon, czy sokoła milenium. Masz dla niego jakąś poradę, czy chcesz tu wytoczyć jakąś śmieszną wojenkę android vs apple?
@TotalDisaster co rusz jakaś aktualizacja, która zmienia mi moje personalizowane ustawienia. Instagram w trybie nocnym buguje się. Reklamy, które nie powinny się wyświetlać. Nachalne sugerowanie, że powinienem zmienić motyw na dedykowany przez xaio z ich newsami i reklamami.