Wpis z mikrobloga

@tluczek_do_kartofli: no ja nie jestem nim, a pyta jak ja bym to zrobił, więc odpowiadam. U mnie laptop w takim czasie działał 6 - 10k godzin, za to telefon jest narzędziem. Telefonem muszę udokumentować wykonaną pracę i za jego pomocą dotrzeć na miejsce.
  • Odpowiedz
@MagicznyKarolek przecież z3 flip można dorwać od 500chf(cena we frankach szwajcarskich) wersję 128gb (sama kupiłam na prezent wersję 256gb za 650chf,gdzie zegarek samsunga za 200chf dostałam w gratisie i do tego dorzuciłam samsung cover za jakieś 35chf).
Za iphona 13pro trzeba dać minimum 1k chf, czyli 2x drożej niż jeden z flagowców samsunga (iphone 13 to koszt 800chf).

No chyba że w PL dowali się ceny z kosmosu, aby ogolić ludzi i
  • Odpowiedz
@MagicznyKarolek ja niedługo potem xD kilka razy w roku są dni samsunga i są dobre promki na flagowce
Zegarek sprzedałam i w sumie za 450chf miałam zflipa.
Teraz na święta kupiłam the freedom (projektor) dla męża na urodziny. Zamiast 1000chf kosztował 590chf, gdzie były gratis słuchawki budds2 za 169chf i jeszcze była zniżka 50chf na tydzień przed świętami z gwarantowaną darmową dostawą xD
Sama na następnej promce kupiłabym sobie folda4, ale mój
  • Odpowiedz
@jukel czytanie ze zrozumieniem to u ciebie trochę kuleje xD Napisałam, że składanego flagowca samsunga możesz dostać za połowę ceny 13pro xD Nic innego nie porównywałam, ale skoro sobie resztę sam dopowiadasz, to nie mam pytań xD

Składany samsung w wersji 128gb to 500€ w DE, także trochę ponad 2k zł (akurat przed świętami porównywałam ceny elektroniki za granicą dla znajomych). Jeżeli 3k zł to najniższa cena w PL, to ładnie was
  • Odpowiedz
@RadeqW: Miałem Mi 9T, i to najlepszy android jaki miałem. Największym jego plusem był dostęp całego ekranu bo nie miał kamery w ekranie, tylko wysuwaną, a i tak z niej nie korzystałem. Przesiadłem się na IP14 i też jestem zadowolonu
  • Odpowiedz
@MagicznyKarolek: Mam oba (japko nawet pro) to się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To zależy. Ja jako Żyd kupiłbym japko 12 pro nówkę ze sprawdzonego miejsca bo różnica miedzy nim a 13 jest niemalże żadna (realnie oprócz opcji multi esim) i Sokoła używkę z pewnego miejsca (np ode mnie za miesiąc bo zajmuje za dużo miejsca xD) Powinno starczyć, albo prawie starczyć, w miesiąc nastukasz to co
  • Odpowiedz
Androidy są dla biedaków. Ajfon po kilku latach użytkowania sprzedasz za dobry pieniądz i wychodzi finansowo na to samo. Tylko trzeba wyrzygać więcej kapuchy na raz xD


@Bagiezta88: Jak na bogacza to szalenie dużo myślisz tylko o wkładzie własnym i stopie zwrotu z inwestycji dla rzeczy, na którą zarabiasz przecież w trzy dni. Dziwne.
  • Odpowiedz