Wpis z mikrobloga

Wszyscy skupiają się wokół Pawła i ZS a moim zdaniem warto byłoby skupić się na Patryku.
Relacja mocno toksyczna. Tydzień przed zaginieciem Iwona dostaje w zęby od jego znajomków. Podczas powrotu Iwony bardzo blisko jej trasy był Patryk (wierząc sygnałom bts) Dużo zmian zeznań, zasłanianie się niepamięcią przez Patryka i jego znajomków (rozbieżności między zeznaniami a danym z bts). Z matka Iwony kontaktuje się po 2 dniach od zaginięcia. Czy ten człowiek odpowiedział za składanie fałszywych zeznań? Czy ma jakiś dupochron?
#iwonawieczorek
  • 20
  • Odpowiedz
@Hoffciu: jestem rocznik '86, więc pamiętam tę sprawę jakby to było wczoraj. ;) Od samego początku mówiło się, że ma ojca, wujka czy kuzyna w policji. Paweł składał zeznania spokojnie, a Patryk "jakby siedział na rozżarzonych węglach" - cytat ówczesnego szefa KGP, powtórzony kilka dni temu w wywiadzie z nim. Zeznał, że wyszedł z Banana Club (czy jak się ta knajpa nazywała) o 2:15 - udowodnili mu, że o 3:00. Mówił,
  • Odpowiedz
@Hoffciu: @ja-tu-na-chwile: a umie ktoś z was wyjaśnić rozbieżność dotyczącą 10 piętra - a parteru?
i znacie może historię tego samochodu którym przemieszczał się Patryk - sprawdzał ktoś ten samochód? w komentarzach internatów czytam że ponoć został zutylizowany - co to niby znaczy?
  • Odpowiedz
Tydzień przed zaginieciem Iwona dostaje w zęby od jego znajomków.


@Hoffciu: cos mnie trafia, gdy ciagle widze te rozdmuchana historyjke. Wiecie, ze to mityczne dostanie w pape to przypadkowe dostanie z lokcia, gdy rozdzielala dwoch bijących sie kolesi?
A potem szukala atencji u Patryka lamentujac, ze ja pobili, jak typowa rozowa i wy wszyscybsiebna to teraz lapiecie.
  • Odpowiedz
  • 4
@ja-tu-na-chwile
Podzielam opinię. Też niedawno pisałem,że wątek Patryka dziwnie "zaginął". A przecież w początkowej fazie śledztwa był on głównym podejrzanym. Brak alibi,mataczenie,strach na przesłuchaniach. A o gościu cisza. I fakt,mama Iwony bardzo go broniła.
Paweł jest podejrzany,bo tylu dziwnych "ruchów" co on,nie wykonał chyba nikt w tej sprawie . Ale mimo wszystko i tak trudno go wskazać jako zabójcę,on poprostu wie co się z Iwoną stało, dlaczego,jak. Podobnie jak Adria,naprawdopodobniej też mama
  • Odpowiedz
@wilku88: Byłeś przy tej sytuacji, że w efekcie coś Cię trafia? Niewiadomo jak było w rzeczywistości ale jak dla mnie w sprawie Patryka wszystko skleja się w jedna całość
  • Odpowiedz
@Dev77: @Hoffciu: jesli Archiwum X bedace poza lokalnymi ukladami po analizie akt, a wiec takze zeznan Patryka nie podjelo tego watku tylko poszlo w uklad trojmiejski, to znaczy ze to nie Patryk, a ty uprawiasz zwykle bicie piany w dodatku #!$%@? sprawe rzekomego pobicia, ktora byla debunkowana , ze to nie bylo zadne pobicie. Po co to robic?
  • Odpowiedz