Wpis z mikrobloga

Jeszcze teraz też mi przyszło do głowy głupie pytanie, ale co mi tam- czy jest ktoś kto miałby / byłby w stanie pomóc zorganizować pracę/ zakwaterowanie, tutaj to już obojętne czy #holandia czy #niemcy . Moje doświadczenie do tej pory to 3 miesiące na magazynie, mam wyrobiony kurs na wózki ale nie jeździłem od X lat, teraz też forma fizyczna słabo ale monotonne manualne prace jak najbardziej. Oraz jakoś 3 lata "korposzczurstwa" jako Service Desk, nadzór / dyspozytornia zgłoszeń serwisowych i druga linia wsparcia, praca po angielsku w większości więc mój angielski jest na bardzo wysokim poziomie. #emigracja. W sumie jestem gotów się złapać tak naprawdę czegokolwiek, codziennie psycha mi coraz bardziej siada od tego kraju i chcę się wyrwać
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WielkiMaly: wiele agencji pracy czy to w Niemczech czy w Holandii zorganizuje Tobie pracę i zakwaterowanie, ba! Często nawet transport.
Chyba, że chcesz od razu swoje mieszkanie i pracę sobie samemu szukać, to w Niemczech przygotuj się na niemałe koszty na start
@DeutscheGesetze: No właśnie plan na teraz jest przemęczyć się przez agencję na start, ale może akurat ktoś tutaj na wykopie ma wakat. Ogólnie mi bardziej pasuje Holandia bo znam tam o wiele więcej osób, no i kraj się wydaje ładniejszy i ma ładniejszy język. Gdziekolwiek bym nie trafił języka się zacznę uczyć już "na miejscu", bo będąc w nim zanurzonym pewnie znacznie przyśpieszy to cały proces jego nauki.
@sebonk: Średnio 3,5k na rękę, tylko że to grubo ponad rok temu było, chorowałem długo mocno. Ja ogólnie mało wydaje i mam małe potrzeby, bardziej mnie sam kraj #!$%@? no i zaraz inflacja też #!$%@? z tym podniesieniem najniższej krajowej.