Wpis z mikrobloga

Pisałem to już raz, napiszę i kolejny: Sony skończyło się na ps4, ps5 to ostania konsola jaką od nich kupiłem, legendarne gry i tak wyszły głównie na PS3, z paroma wyjątkami na ps4. Wszystkie nowe gry wychodzą na ps4, tyle że jest 60fps na ps5. Remake, Remaster i tak w kółko. Jedynie Capcom robi coś dobrego bo odświeża naprawdę swoje STARE gry. Wypuszczanie gier na pc tak szybko to tylko znak że Sony jest w dupie i tną koszty na maxa robić remaki. Cena gry u Sony 350zl, Xbox: game pass w dniu premiery. Na szczęście firma które zrobiła tą gre nie zajmuje się remake więc nie marnują czasu ani pieniędzy na odgrzewanie kotleta.
#!$%@?ć ich już, teraz kupię pc i wyrąbane na te nowe gry których przecież i tak nie ma XD. Przejdę sobie jedynie Demons Souls Remake które w sumie i tak mam na PS3 XD i tyle z grania na 5, jak wyjdzie TLOU3 albo coś faktycznie nowego to zagram tak w życiu im złotówki nie dorzucę więcej napewno nie na te marne remakie i remastery, tfu.
#gry #pc #ps5 #xbox #ps4 #odgrzewanykotlet #sony #microsoft
karix98 - Pisałem to już raz, napiszę i kolejny: Sony skończyło się na ps4, ps5 to os...

źródło: comment_1672439225hxNpJeNaKrtIut9KPnH37F.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@utede: oczywiście że wyjdzie taniej + mody i sterowanie jak człowiek myszką i klawiaturą no chyba że souls-like to akurat pad, nie podoba się to nie kupuj - oczywiście że nie kupię bo to żałosne to wspierać, wychodziły ale nie w takich ilościach, wiesz że ta gra ma ledwo 5 lat? GTA 5 wyszło na ps4 i dopiero tam trzymało 30 fps więc nic dziwnego, wtedy wychodziło wiele nowych gier, teraz
  • Odpowiedz
@Ayessare: co ty #!$%@?, ceny gier dzisiaj to 350zl i to jest najwięcej chyba że mówimy o edycji specjalnej, złotej itp które kosztują więcej a i tak na pc wszystko wychodzi najtaniej
  • Odpowiedz
@utede: Taki przeskok użytkowanie że cp do dzisiaj ma problem utrzymać 60fps podczas walki, jaka inną wygoda po za tym że gry z ps4 mają 60fps? Żadna, już nie wspominając o wykonaniu, nowy pad w zestawie a dokładnie lewa gałka skrzypi jak by ktoś ocierał gumę o plastik w momencie kiedy mam ją wychyloną, czuć to pod pałacem, #!$%@?ć Sony
  • Odpowiedz
@karix98: Swoją drogą

Xbox: game pass w dniu premiery

gówniane gry, jeszcze nie było nic co by mnie zainteresowało chyba poza plague tale, już wolę kupić sobie to na steamie niż kupować specjalnie pod jedną gierką game passa. Przynajmniej będę miał blibliotekę screenów bo lubie je robić. W ogóle przestałem kupować gamepassa mniej więcej rok temu i od tej pory nie widzę dalej sensu w kupowaniu tego, wszystko co chce z
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara no widzisz, a dla mnie GP to biblioteka świetnych gier, bo nie tylko dużymi tytułami żyje. Znajduje wiele świetnych tytułów, chociażby jak As Dusk Falls, Pentiment, Signalis, nawet żółwie ninja. Każdy ma swój punkt widzenia wiadomo, ja dzięki GP mam po prostu co robić i świetnie się w tym odnajduję.

@karix98 Polska to bastion PlayStation, część osób podzieli Twoje zdanie, dla przykładu ja, ale większość dalej będzie uważać Sony za najlepsze
  • Odpowiedz
Xbox: game pass w dniu premiery


@karix98: Zapomniałeś wspomnieć co tam jest w tym gamepass, bo wszystkiego w dniu premiery nie ma, a za gry buli się podobnie co i na PS.

Zresztą skoro game pass jest na PC to sens zakupu Xboksa nadal jest znikomy. Niby można ale po co skoro na PC lepiej?
  • Odpowiedz
@karix98: remaster HZD to dramat… Widać opłaca się tworzyć takie odgrzewane kotlety bo naiwniacy i tak kupią… Sony widzi w tym zarobek, to dokonuje takich praktyk. Dla mnie to jest słabe, zawsze stałem murem za playstation, ale od jakiegoś czasu się to zmieniło. Gamepass to dla mnie akurat fajna sprawa. Jestem posiadaczem wszystkich konsol - ps5, xsx oraz nintendo switch. Obecnie na plejce chce mi się grać najmniej. W 2022 skończyłem
  • Odpowiedz
@karix98: Prędzej w przyszłości zmienię obecnego laptopa na coś mocniejszego [cena PS5 + 1-1.5k złotych] bo nie mogę sobie na stacjonarkę pozwolić i zamienię Series S na X, niż zamienię PS4 na PS5. Już sama cena startowa konsoli jest żenująca, a te wszystkie exy po jakimś czasie dostają porty na PC. Sony zarabia już tylko na fanboyach.
  • Odpowiedz