Wpis z mikrobloga

  • 2
Jak mysliscie jak to bedzie w 2k23 z Ukraina, ale generalnie naszym podejsciem, Polakow do tego tematu? Ja mam wrazenie, ale moze sie myle, ze ludzie juz odczuwaja, ale w przyszlym roku bedzie jeszcze mocno ona widoczna i zaboli wszystkich i wajcha milosci do Ukrainy przerodzi sie w temat "powinni sie juz jakos dogadac". Wiadomo, zakonczenue wojny
#rosja #wojna #ukraina
  • 10
  • Odpowiedz
@Xolan: nie w Polsce, nas od wieków ruchali ruscy. Od 1772 roku mieliśmy tylko 21+33 lata w miarę wolnego państwa. Pozostałe 200 lat to różne formy okupacji.

Kto tego nie rozumie tego mi nawet nie żal. Wiadomo co powinno spotkać takie jednostki.

A zachód zwłaszcza Europy już od dawna chce się dogadać. Dobrze że Zeleński na to nie pozwala.
  • Odpowiedz
@Xolan: #!$%@? pan, gaz już taniał, kryzys energetyczny się skończył, w 2023r. będzie więcej kasiory aby pomagać ukraińcom. Jankes już zadekalrował potężne sumy, my jako Europa nie będziemy gorsi
  • Odpowiedz
@Xolan: xD Ruskie jedyny plan jaki mają to pokój na ich warunkach albo przegranie wojny.

Ukraina nie zgodzi się na ich pokoj więc wojna się kończy odbiciem przez Ukrainę Krymu i tych wschodnich obwodów, a Putinek spadnie z rowerka do dołu w ziemi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@AssYas nie boisz sie ze jakis oficer prowadzacy teraz sobie screenuje twoje wpisy i juz masz jakąś teczuszkę stworzoną?
  • Odpowiedz