Wpis z mikrobloga

@Ushguli: codziennie rano i wieczorem 25ml czegoś mocniejszego. Zęby płukałem wodą z kranu. Piłem tylko wodę butelkowaną. Jadłem lokalne rzeczy, codziennie kawa na ulicy. Na miejscu było ok, po powrocie miałem przez 1 tydz. lekkie problemy, ale ogólnie spoko.
@Ushguli: od lat około 5 dni przed wyjazdem jem Enterol, w trakcie wyjazdu też i powiem Ci nigdy nie miałem problemów, w tym roku w Egipcie siedziałem w St. Kathrine jadłem w lokaleskich knajpach, zęby płukałem woda z kranu i nic, a co do Jordanii to podobnie, nigdy nie miałem problemów.
@Ushguli: własnie wrociłem z pobytu w Jordanii przez 7 dni, jadłem wszystko, łącznie z owocami, piłem wodę z butelek lub przegotowaną w czajniku, myłem zęby normalnie w wodzie z kranu, i nic się kompletnie nie działo złego.
@Ushguli: @Gaahl75: a wiecie coś o protestach? Dalej są, czy już się uspokoiło? MSZ nadal ostrzega, a za tydzień wyjeżdżam i zastanawiam się czy bezpiecznie. Dodam, że nocleg, przelot, samochód i Jordan Pass już dawno kupione więc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gaahl75: byłem w Ammanie i nie ma żadnych protestów więc jest okej.
Ogólnie to myślę że to jest dobry czas na podróż do Jordanii ponieważ nie jest gorąco i temperatura jest przyjemna, można śmiało chodzić w t shircie i w kurtce, chociaż są miejsca gdzie można się spalić, na przykład na Monasterze w Petrze gdzie dzisiaj przy dziewięciu stopniach się spaliłem, więc polecam wziąć ze sobą krem do opalania, bo jest
@ramirezvaca: dzięki za protip, od paru dni tu jestem i żadnych problemów nie mam. Chyba tylko Egipt był pechowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda tylko że jedzenie do tanich tu nie należy...