Wpis z mikrobloga

Dotarła w końcu moja paczka z dalekiej krainy ()
Wybaczcie syf na biurku, ale z tej ekscytacji nie było czasu na sprzątanie XD
Nawet teraz, pisząc to na gorąco czuję ogromną ekscytację!

Tajemniczy Święty Mikołaj dowiózł zajebistą paczkę!
- Pierniczki domowej roboty - crash test już był i dawno nie jadłem tak dobrego pierniczka! Te sklepowe to się mogą schować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Pełno niemieckich smakołyków, w których znalazły się żelki z chilli, dzięki którym chyba znowu zacznę jeść żelki XD
- Musztarda bawarska - test pewnie poleci jutro, muszę ogarnąć jakieś parówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Rosyjski chleb - no na początku szukałem jakiegoś chleba, a potem dopiero przeczytałem etykietę XD To chyba jakieś precle oblane czekoladą będą ()
- Lukrecje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) - chyba kiedyś próbowałem i mi nie smakowało, ale może po latach spróbuję jesscze raz, bo przez lata zmieniły mi się smaki ; )
- L E G O ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Zestaw technic rzucił mi się w oczy, nie mam tego zestawu akurat i jest przyjemny!
Dopiero jak rozpakowałem wszystko to zauważyłem minfigurke z 23 serii. Z tej serii akurat nie mam żadnej figurki, więc jestem ciekawy co tam w środku jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- gadżety motoryzacyjne - co prawda samochodu nie mam, ale być może znajdę dla nich jakieś zastosowanie :D
Na pewno otwieracz do piwa się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- weißbier - test na pewno wleci jesscze dziś, lubię od czasu do czasu napić się jakiegoś dobrego białego piwa ;)
- pasta curry - noo, tutaj jest spore pole do popisu, na pewno coś ciekawego ugotuję z użyciem tej pasty, albo posłuży mi jako dodatek do jakiejś przekąski ;)
- słoiczek z imbirem - imbir znam tylko w formie świeżej, więc w tym wypadku taki słoiczek to dla mnie totalna nowość i ma pewno będą testy :D
- maseczki ochronne - tutaj było małe zaskoczenie, bo o pandemii już każdy zdążył zapomnieć, ale z drugiej strony maseczek używa się nie tylko podczas pandemii. Więc będzie jak znalazł na gorsze czasy!
- czerwona orenżadka, która wygląda jak te, które kiedyś piło się za dzieciaka ()
- na sam koniec zostawiłem sobie tę biało-niebiesko-różową puszkę - nie mam zielonego pojęcia co to może być. XD
Człowiek co prawda uczył się niemieckiego 11 lat, ale zdążyło już wyparować. A obecnie mieszkam w UK i z językiem niemieckim mi nie po drodze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak już wszystko rozłożyłem na blacie to dotarło do mnie ile tego wszystkiego jest i jak bardzo mnie ta paczka zawstydziła! Tyle różnych wymyślnych dobroci, z których jestem mega zadowolony! Paczka naprawdę dopracowana i jak sam przyznałeś - nie było trudno mi coś dobrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za fajną paczkę, za anonimowe wiadomości trzymające w napięciu, za list, w który dowiedziałem się ciekawych rzeczy nt twojego życia ;)
Chciałbym życzyć Ci, drogi tajemniczy Święty Mikołaju wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Żeby wszystko było takie, jak sobie wymarzysz!
#wykopaka #pokapake #lego
hoppek - Dotarła w końcu moja paczka z dalekiej krainy (。◕‿‿◕。) 
Wybaczcie syf na biu...

źródło: comment_1672424180HIlbQ8sCl04Ojj6SGLOi5c.jpg

Pobierz
  • 4