Wpis z mikrobloga

Na Wołyniu to też nie ukraińcy mordowali, tylko ruskie onuce wysłane z 2022 roku w przeszłość żeby biedakom, krystalicznie czystym ukraińcom smrodu narobić. Przecież to nieskazitelny naród, gdyby ich wyrzucić na środku morza to by po wodzie chodzili.

#wojna #rosja #ukraina
  • 26
  • Odpowiedz
@FLAC: Bredź dalej. Jakoś nie spotkałem nikogo ze wspierających Ukrainę kto by negował Wołyń. Pytanie zasadnicze jest takie czemu akurat tak masowo sracie się z Wołyniem i krytyką Ukrainy akurat jak wybuchła wojna. Czemu np równie ochoczo się nie sracie ze zbrodniami niemieckimi i rosyjskimi.
  • Odpowiedz
@Buko_von_Krossig: bo mnie wkurza że nasz polskojęzyczny rząd warszawski zamiast wykorzystać trudna sytuację UA i dać im wsparcie w zamian za pozbycie się kultu bandery to udaje że deszcz pada jak oni sobie ministrów banderowców wybierają.
Myślisz że UA by nie wykorzystali takiej sytuacji gdyby role były odwrotne? My będziemy im słać pomoc a oni sobie gloryfikują zbrodniarzy mordujących Polaków.
  • Odpowiedz
@FLAC: Rosjanie mordowali, ponieważ zgodnie z tym, co mówi Putin oraz część skrajnej polskiej prawicy, naród ukraiński nie istnieje, a mieszkańcy krainy U to Rosjanie.
  • Odpowiedz
ty s&*##&u to naród wybrany jak ci nie wstyd!???


@Aquamen: nie można napisać niczego złego o UA od 24 lutego 2022 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ponieważ zgodnie z tym, co mówi Putin oraz część skrajnej polskiej prawicy


@M4rcinS: a mnie nie interesuje co mówi putin albo prawica, tylko realne działania obecnego rządu UA.

Tak samo wypierali się że to nie ich rakieta zabiła dwóch polaków na granicy, zamiast przeprosić i załatwiłoby to problem, to ciągnęli obłudne kłamstwa aż im USA kazało zamknąć mordę, pewnie ten rząd USA to też ruskie onuce że nie pozwolili im kłamać,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FLAC: Polacy też w czasie II wojny światowej nie wydawali ani nie mordowali Żydów. Przecież Polacy to zbawcy narodów. Sprawiedliwi wśród sprawiedliwych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ogarniam, że ciężko jest Wam zrozumieć - Ukraińcy są w stanie wojny z Rosjanami. Jeżeli równolegle mieliby toczyć wojnę ze swoją (jaka by nie była) tożsamością narodową to skazaliby się na porażkę. Nie pomagamy Ukrainie po to żeby zerwali z
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: ja to rozumiem, jednak obawiam się że wyjdziemy na tym klasycznie jak Zabłocki na mydle. Czyli nasz wspaniały rząd zrobi w tym kierunku 0 albo nawet pójdzie na ustępstwa xD

A jak to się mówił, że w polityce międzynarodowej nie ma przyjaciół są tylko interesy, to ciężka sytuacja UA byłaby idealna do ugrania swoich spraw. Takie jest moje zdanie. USA też tej pomocy za miliardy dolarów nie wysyła za darmo
  • Odpowiedz
@M4rcinS: dobra, bo nie chce mi się bawić w udowadniane rzeczy oczywistych. Potrzebujesz też linku że w dzień jest jasno a w nocy ciemno?
  • Odpowiedz
@M4rcinS: to jest wiedza powszednia, że w zachodnich mediach kłamią o holokauście i oskarżają o udział w nim polskę, ale nie będę pisać z kimś kto odwraca kota ogonem
  • Odpowiedz