Wpis z mikrobloga

Ludzie, przecież to oczywiste, że kuzyn kochanek ją w afekcie... Nie odpuścili sobie, kiedy się dowiedzieli, że są rodziną, tylko się bardziej podkręcili. Ale matki gadały i gadały, żeby sobie dali spokój, to wpłynęło na nich i zrobiło się toksycznie. Zobaczcie tylko na nich- jak oni się musieli pier... wiecie, tabu, legendarne peklowanie, zakazany owoc. Ona go nawet na studniówkę swoją wzięła. Tamta noc też się kręciła wobec tego, że była o niego zazdrosna, że się bawił gdzieś obok z dziewczynkami. A on był zazdrosny o nią. Co się stało, każdy powinien się domyślić sam. #iwonawieczorek
Pobierz BogIstnieje - Ludzie, przecież to oczywiste, że kuzyn kochanek ją w afekcie... Nie od...
źródło: comment_1672415804XaV5WyQXYVyN58E51NTCOB.jpg
  • 16
@BogIstnieje: daj mu spokój z tych nerwów chłop nie pamiętał czemu jego telefon logował się po 3 w nocy w parku Regana mimo tego, ze zenzal, że o 1 byl już w domu. Te dwa głupki co z nim wtedy niby były, też ciekawe z mordy, zwłaszcza ten laluś z przystrzyżona broda co 10 lat temu o 5 rano naćpany jak Messerschmitt jakieś dupie numer podawał na pamięć i ja trzymał
@LadyRaspberry rocznik 92 here, nie wiem, o co wykopkom chodzi z twierdzeniem, że każda laska tak wtedy wyglądała. Pamiętam, że w 2005/6 taki look był popularniejszy, ale gdy ja chodziłam do ogólniaka w szkole były może z 4 dziewczyny, które się w niego wpisywały (spalona platyna na głowie, solara/samoopalacz, kocie oko szarym cieniem xD), będąc przy okazji obiektem kpin bo większość uważała to za wieśniackie i kojarzące się ze starością. W 2010