Wpis z mikrobloga

@niebenben: trochę zazdroszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ojciec był i jest obecny w moim domu, tylko jakoś nie ciągnęło mnie do garażu ( ͡° ʖ̯ ͡°) i teraz jak widzę, jak np. ktoś jest sobie w stanie przepustnicę z nagaru wyczyścić, to traktuję go tak, jakby nie wiem... znał jeden język obcy więcej...
@lumbago_MBA mon też jest, ale od zawsze mówi że na autach to on się nie zna i nie majsterkowal tak nigdy, mi się to poprostu wzięło stąd iż chciałem terenówkę ale jakbym że wszystkim miał jechać do mechanika to bym chyba zbankrutował xD cel uświęca środki.

@Pitaq a metoda prób i błędów chyba się udało. Teraz odpowietrza mi się coś dłuuugo i dlugo.
gaźnik. Co do regulacji to właśnie nie wiem ale słabo się wkręca strasznie i nie trzyma wolnych


@niebenben: Kiedyś ludzie wyżali zagraniczne gaźnikowe wynalazki i montowali gaźniki z Poloneza bo jeszcze niedawno szło taki kupić poniżej 50zł. Choć ostatnio taki miłośnik polonezów z yt Moto Bieda mówił że płacił jakiemuś specowi 600zł za regeneracje gaźnika do Poloneza. Za niewiele więcej to by szło wtrysk na sterowniku ecumaster DET3 postawić.
@biskup2k owszem, ale chyba nawet regeneracja tego asaina tyle kosztuje. Ale ogólnie po sprawdzeniu, przejechaniu się, gaźnik jest lepszy niż ten wcześniejszy, trzyma obroty, nie wyskakuje nagle na 3tys obrotów. Okej jest :D ale dzięki!