Wpis z mikrobloga

Podsumowanie świąt:

1. Tensei shitara Ken deshita - włączone tylko dla Fran, a nieironicznie fajna bajka, 7/10
2. Chainsawman - to co było dobre w mandze (a przynajmniej w tych 3 tomach co przeczytałem) wypada słabo w anime i vice versa, jakbym był fanem mangi to bym się wkurzył na taką adaptację, ale na szczęście pluję na twórczość Fujimoto ( ͡° ͜ʖ ͡°) 6.5/10
3. Arknights - jak na bajkę opartą na mobilce to naprawdę wyszło to nieźle, ostatnie odcinki już widocznie słabsze, ale tła i ogólny design skradły moje serduszko, 6/10
4. Akiba Maid Sensou - mam problem z oceną tej bajki, przez to pomieszanie gatunkowo-parodiowe czasem odczuwałem dysonans między tym co czułem, a tym co uważałem, że powinienem czuć w niektórych sytuacjach, jakby cała seria była zrobiona bardziej na poważnie (bez niektórych łamiących klimat wstawek) to mogłoby to być chyba jeszcze lepsze, ale i tak przynajmniej 8/10

#anime #randomanimeshit #akibamaidwar #akibamaidsensou #zakolanowkianime #nagomiwahira #shiipon #rankomannen i best girl #yumechi
JustKebab - Podsumowanie świąt:

1. Tensei shitara Ken deshita - włączone tylko dla...

źródło: comment_1672395282RkOKmrPrO18YxgZSi1wLFt.jpg

Pobierz
  • 2