Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 215
@lronman: Jakie to jest ku.wa przykre, że siedzimy w swoich ciepłych kur.idołkach popijając piwerko i oglądamy POV zza naszej granicy, jak takie same mirki jak my toczą heroiczną walkę o swoją ojczyznę, zostają ranni, umierają.
  • Odpowiedz
Jakie to jest ku.wa przykre, że siedzimy w swoich ciepłych kur.idołkach popijając piwerko i oglądamy POV zza naszej granicy, jak takie same mirki jak my toczą heroiczną walkę o swoją ojczyznę, zostają ranni, umierają.


@Bombel757: Kiedy właśnie to jest bardzo przyjemne. Że my możemy wojnę oglądać w TV, bo nasi przodkowie odwalili mokrą, czarną i bolesną robotę za nas.

Nam wystarczy tego nie zmarnować.
  • Odpowiedz
@lronman: Trochę to było mało logiczne bo ta trójka z przodu mogła się wycofać do nich na tyły. Tym bardziej, że nie mieli wsparcia artylerii ani dronów. Ja bym tam na pewno nie poszedł, tylko kazał bym się im wrócić.
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Боец жив и идёт на поправку. К сожалению, 8 раненых после этого боя. Komenatarz z twittera. Nie wiem nie było mnie tam... może jednak przeżyli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@lronman: Straszne. Piekło. Takie materiały to najlepsza antyreklama udziału w wojnie.

Dziękuję, anonimowy żołnierzu za walkę w słusznej sprawie przeciwko rosyjskim bandytom i terrorystom. Ja bym nie mógł, nie potrafiłbym.
  • Odpowiedz