Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Eh gdyby tylko Piotruś zastosował tę zasadę w prawdziwym życiu to kto wie, może nawet dorobiłby się habilitacji xD
Swoją drogą zawsze mnie bawią wszyscy humaniści, którzy za wielkich patriotów się mają nie to co "hołota" co nie rozumie, gdy w tym czasie to ta "hołota" pracuje by w danym kraju dało się żyć
#napierala
Pobierz Z.....1 - Eh gdyby tylko Piotruś zastosował tę zasadę w prawdziwym życiu to kto wie, ...
źródło: comment_1672393119UQheGugkQ3GPM0XR5SJ0L9.jpg
  • 6
@Zgrywus1: Ja ci powiem, mnie najbardziej ciekawi jedna rzecz.

Piotrula ma skłonność do wrzucania takich pustych komunałów na tweeterka. Takich, nie wiem nawet jak to nazwać, odezw? Ciekawi mnie bardziej jaki jest proces ich powstawania?

Wiesz, swędzi mnie stopa, idę umyć zęby, a tu nagle strumień świadomości i: "Dotychczas my liberałowie, czyli zwolennicy godności jednostki mogliśmy jedynie wytykać odpały nacjonalistom czy radykalnym lewakom, ale niedługo będziemy mieli własną opowieść o Polsce,
@bkce:

Piotrula ma skłonność do wrzucania takich pustych komunałów na tweeterka. Takich, nie wiem nawet jak to nazwać, odezw? Ciekawi mnie bardziej jaki jest proces ich powstawania?

Wiesz, swędzi mnie stopa, idę umyć zęby, a tu nagle strumień świadomości i: "Dotychczas my liberałowie, czyli zwolennicy godności jednostki mogliśmy jedynie wytykać odpały nacjonalistom czy radykalnym lewakom, ale niedługo będziemy mieli własną opowieść o Polsce, może nie tak wzniosłą, ale lepszą bo prawdziwą.".