Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #blackpill, nie wiem czemu mi ten tag umknął i nie mam go na czarnej, ale zanim go tam wrzucę dwa pytania:

1. Skoro kobiety wybierają do związków mężczyzn tylko z top x% to czemu gdy widzę pary, zwłaszcza pary z dziećmi (czyli jakiś tam związek między nimi jest), dosłownie gdzie się nie pojawię, to mężczyźni sa na całej skali, nie tylko z "top"?
2. Macie jakies naukowe dowody na to, że kobiety do związków wybierają mężczyzn z top x% wyglądu lub że wybierają tylko na podstawie wyglądu? Odpadają blogi itp - dajcie mi coś, co było robione na jakiejś tam grupie osób, z grupą kontrolną, z wykorzystaniem metody naukowej
  • 26
@kuroszczur: Nieno, choćby wśród moich znajomych w Polsce, Szwajcarii, Francji i w USA nie mam żadnego przypadku w którym ktoś wychowywałby nie swoje dziecko

@Snowdr0p: Zobaczę, ciekawe czy tam jest coś o tym o co pytałem, bo widzę pierdoły w stylu "ładni mają łatwiej"
@Snowdr0p: Ok, przejrzałem po łebkach i nie ma tam nic o tym, że kobiety kierują się tylko wyglądem ani że do związków wybierają tylko top X% mężczyzn chyba że to x jest 70 albo

@kuroszczur: Widzę po mordzie np. znajomego i dziecka ze nie ma bata, żeby nie był ojcem :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Orzeech: Nie oczekuj od nich racjonalnej dyskusji, bo oni zawsze znajdą sposób na dopasowanie swojej "teorii" do świata.

Jak znajdą sytuację, która jej zaprzecza to stwierdzą, że laska na pewno ma chada na boku. A jak nie ma, to będzie miała. A jak nie, to pewnie ma jakieś zaburzenia. I tym sposobem pigularze mogą spać spokojnie a ich aksjomat pozostaje nienaruszony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Orzeech: Tak szczerze to wiadomo, że wykop to bańka, gdzie Korwin miał większość sejmową ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja jako 40-latek też widzę różne pary, ale w dobie gównoportali typu tinder mogę sobie wyobrażać, że szony tak pompują swoje ego, że wychodzi ich gadzia natura.
@kuroszczur: Też obracam się wsrod par z kilku/nastoletnim stażem, lvl 30+ i z moich obserwacji jest tak:
Ludzie mlw moim wieku są podobierani "normalnie", tj. mniej więcej na swoim poziomie atrakcyjności, wykształcenia, zarobków, charakteru

Młode samotne kobiety korzystają z tindera, szukają tam czasami księcia na białym koniu, te które tam zostają są coraz bardziej sfrustrowane

Znam tylko jedną parę z kilkuetnim stażem która poznała się na tinderze, ale obydwoje mają phd
@Orzeech: Bo wygląd to tylko pewna składowa, mająca największe znaczenie właśnie na Tinderze. Jednak z moich obserwacji w realnym świecie wynika że ludzi nie dobierają się tak przypadkowo i coś jest na rzeczy z tymi genami.
@Orzeech: już tłumaczę, każda kobieta chce Chada, ale nie każda go ,, zdobędzie " , hipergamia podpowiada znajdź jak najlepszego, więc każda znajduje najlepszego który jest w jej zasięgu. Większość dziewczyn nie będzie miało okazji się związać z topka bo większość nie jest w topce, oczywiste. Poza tym istnieje strona alfa hipergamii i strona beta. Te kobiety które są już w długich związkach czy już mają z jakimś typem dziecko podświadomie