Wpis z mikrobloga

Szukam gier strategicznych na pc.

Wciągnąłem się ostatnio w #mountandblade bannelord i spędziłem w tej grze długie godziny.
Bardziej niż walka wciąga mnie zarządzanie i rozwój postaci.

Mam duże zaległości jeśli chodzi o gry i chciałbym pograć w coś jeszcze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Macie jakieś propozycje?

#gry
  • 14
@Garztam: przyznam bez bicia, że nie jestem hardkorowtm fanem strategii, może nie powinienem się wypowiadać, ale pamiętam jak w okolicach 2007/2008 widziałem któreś Total War jak wyszło, i tak jak grałem wcześniej w AoE II, które bardzo lubiłem, czy III (trochę mniej), czy Blitzkriega, który był fajny, bo o drugiej wojnie, choć nie czuć w nim było tego "czegoś" - tej otoczki niesamowitości jaka roztaczała się nad AoE, choć jeszcze wtedy
Co do City Skylines - to jedna z faktycznie niewielu strategii, o której co rusz czytałem, że ludzie w nią grają i jest lubiana. Bo umówmy się, w tych czasach to nie jest najpopularniejszy gatunek. Do tego gra była na Epicu z raz lub dwa nawet, więc tym bardziej.


@deton24: citiski są dla mięczaków, prawdziwi fani citybuilderów grają w #workersresources ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A możecie coś
@deton24 mi tam nigdy grafa nie przeszkadzała i patrzyłem na to żeby gra ,,działała" bo zawsze mnie denerwowało że gra ścina. Dla mnie ważniejsza była wydajność, a na grafikę przymykałem oko. Wiele gier ograłem w najniższej rozdzielczości przy proporcjach 4:3 i oglądając kanał lowspecgaming żeby tylko móc grać.

Warband mi się podobał i grałem w niego jeszcze miesiąc temu, ale bannelord mi się spodobał bardziej, ale nie przez grafikę, ale za rozwiązania