Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
O #!$%@? ale mi sie egzystencjalizm uruchomił. Mechanizm samoświadomości w jaki wyposażyło mnie to mięso odczuwa dyskomfort na czym zostal zamontowany gdyż. Czym jest tyrazniejszosc i dlaczego nikt nigdy nie bedzie mial niczego poza nia. 110 miliardów malp narodzonych i zmarłych w 200 000 lat. Kazda5z wlasnym wszechświatem poznawczym. Każda najwazniejsza dla samej siebie. Każdy kawalek jej bezcenny dla niej samej bezwartościowy dla całego zewnętrznego wszechswiata. Co za #!$%@? koncepcja.

Co czuje teraz konik polny w Kongo. Jakie jest jego teraz.

Nigdy nie pozbędziesz sie strachu przed nie egzystowaniem.

Wdech wydech.
Ciągły wdech wydech. Aż przestanę i nikogo to nie obejdzie.

Wdech wydech #!$%@? uspokoj się, trzeba spac.
#!$%@? samoświadomość juz wole jak zyjesz typie w automatyzacjach dnia codziennego.

Blogie skupienie na czynnościach.

Skup sie #!$%@?, wdech wydech
  • 44
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johnny_tomala: To bardzo trudne pytanie. Bo musiałbym rozszczepić multiversa i dodawać i odejmować jakies moje aspekty rozwoju, by Ci powiedzieć co ma wplyw a co nie dla tego typu doświadczeń.

W tym wypadku jednak to chyba efekt kontrastu. Noc cala spędziliśmy w ciemnym piwnicznym klubie ktory zmysl wzroku nieszczególnie angażował. Wiec moze zakresy jakiegos potencjału zmysłowego byly niewykorzystane i stad ten zachwyt.

Może to zwykla higiena umyslu, związana z tym zeby
  • Odpowiedz
@Sarza01: @kotnaklawiaturze: Polecam książkę "Zalękniony mózg", btw książka która przerabiana jest na studiach, wkurza mnie jak do medytacji przypisywane jest bóg wie co. W książce jest dobrze opisane, że medytacja wpływa na reakcję ciała migdałowatego, czyli części naszego mózgu która od czasów naszych przodków odpowiedzialna jest za reakcję, uciekaj lub walcz. Problem w tym, że w dzisiejszych czasach ta część mózgu potrafi nieźle wariować i próbować nas chronić w momencie
  • Odpowiedz
@Vanderwill: świetny komentarz. Jest dokładnie tak jak piszesz. Wiem bo mam w bardzo stresujące zajęcie. Przerwa na spacer robi dużą różnice. Trzeba tylko po prostu "to zrobić".
  • Odpowiedz