Wpis z mikrobloga

Witam. Na wiosnę planuje budowę domu, mam już pozwolenie, czy składać już papiery do PGE o prąd czy dopiero jak postawie blaszaka na działce. Nie chce prądu budowlanego, to samo z wodą/kanalizą czy na tym etapie już powinienem składać papiery czy później?(jeśli chodzi o kanalize to rozmyślam jeszcze nad przydomową) #budowadomu #pge #prad Kolejne pytanie z innej beczki czy jeśli przygotowuje nadproża pod rolety podtynkowe a nie będę ich zakładał w najbliższych latach to wchodzić w to czy odpuścić całkowicie. Da się jakoś wykonać później rolety w juz wykonanym ociepleniu?
  • 21
@el3m: gaz to samo jeśli planujesz, minusem gazu jest to ze jak nie zaczniesz używać po miesiącu od podłączenia to i tak będziesz płacił na linie
@el3m: 16kW na 3 fazach, mam bardzo mocną pompę do studni, z której biorę wodę do podlewania ogródka (którego jeszcze nie ma, tak samo jak i studni i pompy ( ͡ ͜ʖ ͡) Podałem moc już docelową pod dom, wolę zapłacić więcej teraz za przyłącze ale zrobią to raz i później nie będę musiał niczego już zmieniać.