Wpis z mikrobloga

Premier Kosowa i jego Lenovo ThinkPad, ciekawy wybór jak na szefa rządu, bowiem zawsze mi sie wydawało że szefowie państw pracują głównie na komputerach amerykańskich producentów takich jak na przykład Dell czy Apple i jeszcze nie widziałem aby któryś polityk na najwyższym stanowisku w kraju używał komputera chińskiego producenta.
#lenovo #lenovothinkpad #komputery #kosowo #it
Pobierz Kielek96 - Premier Kosowa i jego Lenovo ThinkPad, ciekawy wybór jak na szefa rządu, b...
źródło: comment_1672343742s9tsyuy1py7XDYUPQmPRhD.jpg

Czy waszym zdaniem jest to rozsądne aby szef rządu korzystał z chińskiego komputera?

  • Tak 9.1% (4)
  • Nie 40.9% (18)
  • Nie ma to wiekszego znaczenia 50.0% (22)

Oddanych głosów: 44

  • 4
@Gabaryt: Ale mimo wszystko, te ThinkPady są zazwyczaj wybierane przez absolutnych schizofreników paranoidalnych którzy skupiają się na absolutnej prywatności kosztem wszystkiego, jak choćby taki Richard Stallman, gdyby te laptopy miały chińskie backdoory to już lata temu by było o tym wiadomo.
@supra107: @Gabaryt: Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi, przepraszam jeśli mój wpis brzmi głupio ale co do #it i bezpieczeństwa IT to niestety jestem laikiem i zacząłem się tym interesować na poważnie dopiero od około miesiąca.