Wpis z mikrobloga

Kurla Mireczki skusiłem się na taka pizze z biedry, jako ze donatello z lodówki jest git to pomyślałem ze ta gorsza nie będzie, No i #!$%@? się zawiodłem, ja #!$%@? mdłe gówno bez smaku, zjadłem niecała jedna, więcej nie dałem rady, ten „sos pomidorowy” to ma chyba więcej cukru niż cola, szynka to jest chyba zrobiona #!$%@? z kota, podły wyrób mięsopodobny o obrzydliwym smaku, sera albo czegoś w tym stylu #!$%@? tyle jakbyś pił olej łyżeczka. Ogólnie nie polecam syf jak #!$%@?, a wybierałem miedzy tym a sprawdzonym guseppe, zwiedziony opinią o pizzy z lodówki kupiłem takie gówno…. mam nadzieje ze się #!$%@? nie posram xD
#pizzazmarketu #pizza #biedronka
siemawpadajdomejkuchni - Kurla Mireczki skusiłem się na taka pizze z biedry, jako ze ...

źródło: comment_16723419837lMVwtPQ1DeACl9Vayz4pM.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siemawpadajdomejkuchni @michal0110: tak, "Donatello" jest jedynie nazwą Biedronki na produkty typu zapiekanki, pizze. Jest to nazwa zupełnie bez znaczenia. Istotny jest producent.

Pizze z lodówki robiło Casa Tarradellas, choć zawsze lepiej sprawdzić, nigdy nie wiadomo kiedy zmienią dostawcę. Nawet różne smaki/rodzaje teoretycznie tego samego towaru mogą być od różnych firm.

Więc żeby opinia była użyteczna, trzeba by podać producenta tej konkretnej mrożonej.
  • Odpowiedz