Wpis z mikrobloga

Ktoś powie jak wygląda obraz xboxa series s na telewizorze full hd?

Dzisiaj byłem w Auchanie i była S ka podłączona pod monitor żeby pograć. Nie wiem czy to sprawka monitora ale rozdzielczość wyglądała tak słabo że myślę czy nie zrezygnować z zakupu
#xbox
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xela: Zależy jaki to był telewizor i odległość. Wiadomo, że od takich 65 cali siedzisz jakieś 2 metry, a w sklepie mogłeś stać bliżej, stąd słabe wrażenia.
Albo po prostu kiepski telewizor jakich wiele w Auchanie.

Aczkolwiek też nie spodziewaj się, że gry które na S'ce działają w 720p będą wyglądać wybitnie na wielkim ekranie 4K ¯\_(ツ)_/¯
@Beeercik: zwykły monitor tam był (nie wiem czy gamingowy) i wyglądało to paskudnie. Ja kolo łóżka mam tv 32 cale do netflixa, myślę nad kupnem S żeby popykać przed spaniem ale tamten widok mnie przeraził xd
@keep_it_real: Ja kupowałem w czasie zerowej dostępności Series X, a była promocja na Series S (Black Friday 2021). Mam w domu 2 TV i stwierdziłem, że kupię S, a za jakiś czas X. I potem będzie S w mniejszym TV, a X w większym.
Ale okazało się, że S jest świetne i nie śpieszy mi się kompletnie do kupna X (jedynie z powodu wygody, jaką byłoby mieć 2 osobne konsole do
@Xela: TV 43' 4K, rozdziałka miodzio. Gry wyglądają kapitalnie.

byłem w Auchanie i była S ka podłączona pod monitor


@Xela: Pewnie jakiś Quilive, albo inny szmelc. Nie bierz tego pod uwagę. Takie sprzęty nawet tapetę na PC wyświetlają w żenującej jakości. XSS na prawdę daje radę, nawet na większych TV, niż mój. Mam też zwykłe PS4 i wszystko wygląda dużo lepiej, niż na PS4, ale to jest poprzednia generacja, więc