Wpis z mikrobloga

Moja glowna konsola to xsx, mam do kupna ps4 fat z padem za 650 zł myslalem zeby kupic tylko do exow i ograc min tlou2, tshushime, horizona myslicie ze to dobry pomysl, dobra cena? Ps4 podlaczal bym do tv 4k wiec jakosc pewnie bylaby slaba bo ps4 renderuje w 1080p tylko :/ #xbox #xboxseriesx #ps4 #gry #konsole #xboxone
  • 13
  • Odpowiedz
@needer ja dwa lata temu kupiłem fat za 600zl z 3 padami wlasnie w takim samym celu. Co prawa moj tv to max fullhd ale gra się spoczko w tsushime. Jak coś to horizon nie jest już excluzivem i pograsz na pc (jak masz)
  • Odpowiedz
@Zwanek: raczej chcialbym kupic to jak najtaniej i tylko i wyłączenie pod exy, wiec nawey gorsza grafika mi nie przeszkadza. Pod normalne gry nowe mam xsx.
  • Odpowiedz
@needer to bralbym bez zastanowienia, u mnie padło na fat tylko dlatego że ma optyczne audio za pomocą którego mogłem się połączyć ze stacją słuchawek bezprzewodowych (miałem wybór tylko pomiędzy fat i pro)
  • Odpowiedz
@needer: full hd na 65 calach wygląda ok, więc tym aspektem bym się nie przejmował. Cena 450/500 byłaby bardziej w porządku, o ile nowe generacje kosztowałyby 1899 pln/2190 pln. Niestety inflacja zagląda w każde zakamarki naszego życia i 650 pln wydaje się być po dłuższym namyśle spoko opcją. Koniecznie zagraj w Uncharted 4, ghost of tsushima, horizon zero dawn, jakiegoś assassin's creed odyssey.

Jak konsola będzie głośno chodzić to z pomocą
  • Odpowiedz
@needer: A czemu nie sprzedać XSX i kupić ps5? Będziesz miał exy sony w najlepszym możliwym wydaniu i gry multiplatformowe też ograsz. Na razie i tak nie ma żadnych exow od MS...
  • Odpowiedz