Wpis z mikrobloga

Chciałem zapytać jak wygląda obecnie gra knightem 250+ w porównaniu do innych profesji. Miałem dawno temu 160ek(skonczylem grę parę tyg po wyjściu Sea Serpentów). Odczucia co do mojej profesji były takie, że uważałem knighta za postać absolutnie upośledzoną. Mój kolega miał podobny lvl co ja, tyle że on grał palkiem. Ja moim knightem chodziłem na tomba, po poziomie gdzie były pojedyncze Ancient Scaraby i GSy i to był mój szczyt możliwości hunta bez waste, zarabialem tam średnio 4-6k/h. Podczas gdy mój kolega paladyn na podobnym lvlu bil behemoty, dle, formorgar mines, demony, warlocki i wszystko co się da, robiąc profit nieraz i kilkadziesiąt k/h i jeszcze wyciągnął wyższy exp niż ja. Ja knightem nie mogłem praktycznie nic, wszędzie waste na silnych mobach, a najlepszym mobem jakiego mogłem bić bez waste był GS. Czy knight obecnie na wyższym lvlu jest równie upośledzony co wtedy? Czy knight przy grze solo może osiągać podobny exp/h jak pall czy sorc? Bo wiem, że na obecnej tibi waste już nie ma takiego znaczenia.
#tibia
  • 7
@PoteznyTomaszek expa takiego nie zrobisz nigdy jak RP czy MS, ale profit bez problemu zrobisz podobny albo i lepszy. Zresztą z tym profitem jak i expem jest tak, że w pewnym momencie nadchodzi czas, że to się na tyle zrównuje że nie ma dużej różnicy między 1300-2k lvlem
@PoteznyTomaszek: paladyni to uprzywilejowana kasta w tibii. chociaż między 200-300 lvlem skazani na grę solo, bo wszyscy inni chodzą na spectry, hehe. ale generalnie mają najłatwiej ze wszystkich profek.

zaraz za nimi są EKowie: najlepsze expy i profity solo, podstawa TH.

także bierej EKa, dzisiaj EKiem fajnie się gra.