Wpis z mikrobloga

Wyszedł trailer Falcon BMS 4.37. Oczywiście jak zawsze duże zmiany:
- dodano wsparcie dla VR
- nowe UI w menu głównym, które w końcu obsługuje pełną rozdzielczość monitora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- duże zmiany w systemie ECM
- uzbrojenie CATM wraz z trybem ognia symulowanego w Tacview
- lusterka
- a także pierwszy samolot z własnymi systemami, który nie jest Viperem: F-15C

Przy okazji zobaczyliśmy po raz pierwszy nowy system terenu, a także renderowanie PBR, które zostaną wprowadzone w następnej aktualizacji 4.3X.
Premiera 4.37 przewidziana jest na koniec 2022.

Falcon BMS 4.37 VR READY "and Beyond" Trailer

#bms #dcs #msfs #xplane #symulatory #gry
Pobierz KaiserBrotchen - Wyszedł trailer Falcon BMS 4.37. Oczywiście jak zawsze duże zmiany:
...
źródło: comment_1672319930rXhslDVxSrLisZW6zlXMQW.jpg
  • 9
@Oomonatopeja: ciekawy jestem tego F-15C. #dcs ma tylko stary model bez klikalnego kokpitu, a tutaj docelowo mają być systemy wymodelowane tak dokładnie jak to tylko możliwe - podobnie jak to jest w przypadku F-16.
Potem jak wyjdzie 4.3X, czyli pewnie koniec 2023, to nawet nie będzie już po co odpalać DCS-a ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nawet argument grafiki przestanie mieć takie znaczenie.
I to wszystko za
@Oomonatopeja: ja tam latałem tylko A-10C i mimo tego, że samolot jest świetny, a gra wygląda genialnie, to nie sprawia to już tyle funu co dawniej. Świat w #dcs jest martwy, widziałem ten film i autor ma sporo racji - chociaż uważam, że tylko w kwestii wojskowych symulatorów lotniczych, bo reszta sim gamingu ma się świetnie.
Falcon bardzo dobrze symulował całą wojnę, a nie tylko lokalną walką między samolotami. Tam zniszczenie