Wpis z mikrobloga

Dwóch Pająków (youtuber i jego brat) oraz ich ziomek trener, mieszkają na stałe w Tajlandii na Phuket. Skoro to ich uczestnik obozu, to chyba powinni zareagować? Jeżeli nie, to może trzeba zamknąć im biznes trenowania troglodytów? I pomóc w przeprowadzce do innego kraju, skoro ich goście na których zarabiają nie szanują ludzi tam mieszkających?
#famemma
trabantrobibrum - Dwóch Pająków (youtuber i jego brat) oraz ich ziomek trener, mieszk...

źródło: comment_1672318548YRZsUuMj4ODw1xidgE3dRG.jpg

Pobierz
  • 8
@Tadzio_kanalarz: A wyobrażasz sobie jak do jakiegoś klubu mma w Polsce, przylatuje np jegomość z Afryki i zaczyna wyzywać Polki na ulicy do szmat? Cały wykop by bił pianę, i jeżeli organizator takiego obozu by nie zareagował to by dostał tak samo po łbie. Tacy goście co zaczepiają sobie jakiegoś ladyboya na ulicy i zaczynają go nagrywać i wyzywać (oczywiście po polsku, bo po ang, jedyne co zna to nic ;)),
@StdPtr: Ależ ja to wiem, mój ulubiony kierunek to Phuket. Goście zarabiają na obozach, i gdy jakieś zwierzę z Polski robi taki gnój to pierwszy powinni go #!$%@?ć i się odciąć, bo ten syf się szybko rozleje. Tajowie rozmawiają o trzech rzeczach - jedzeniu, pogodzie i plotki. O małpie z Polski co wyzywa ludzi na ulicy będzie wiedziało pół wyspy. I niestety skąd on jest.