Wpis z mikrobloga

Długo zastanawiałem się nad kupnem swojego pierwszego iPhone i powiem niezdecydowanym, że warto. Ta płynność, której nigdy nie miałem w androindzie jest piękna, mega zdjęcia i długość baterii w porządku. Jestem bardzo zadowolony.
#iphone
  • 15
  • Odpowiedz
@Vanak: ja tak mialem jak przechodziłem z galaxy s4 na ip5 - telefon idealny, zarówno od strony fizycznej i jak i operacyjnej. To wlasnie ten emejzing o ktorym zawsze mowil Jobs
  • Odpowiedz
@Bardak: @Rozporek12: @Vanak: jak się przeskakuje ze średniej lub niskiej półki na iPhone który jest z poziomu top to zawsze będziesz zachwycony. Przejście z androidowego topu na iPhone nie zawsze jest takim pozytywnym szokiem
  • Odpowiedz
@chuckmls: i masz też taki niesamowity feeling? Dla mnie jest różnica w wyglądzie systemu + działanie z zewnętrznymi sprzętami np. słuchawkami.

Bateria, płynność działania, w iPhone i androidowym flagowcu tak samo top
  • Odpowiedz
@joolekk: W zasadzie, nie oglądam się wstecz, kupiłem maca, airpodsy, oryginalne akcesoria iPhone, iPada sprzedałem akurat bo nie używałem. Jestem szczęśliwy, wszystko działa jak chcę, mój laptop jest z 2015 i chciałbym zmienić ale jako fanaberia niż potrzeba :) do androida nie mam zamiaru wracać, lepiej mi się że starego iPhone korzystało niż najnowszego wtedy flagowca na androidzie
  • Odpowiedz