Wpis z mikrobloga

Bułkens w tymczasie, jest masakrycznie wystraszona i wycofana, zamowiłam feromony, może pomogą. Serce się krajało jak przez 15 minut nie chciała nawet wyjść z transportera ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Renonans Dionizego o 15.30, mieliśmy trochę perturbacji bo wyniki badań nie wyszły ideolo i były wątpliwości czy zostanie zakwalifikowany przez anestezjologa. Zdania co do dalszych kroków w sprawie tych wyników też są podzielone ale to tym się będziemy martwić po nowym roku.

Aktualnie naszym największym zmartwieniem jest Florian - tu zrzutka bo o tego cudownego, miziastego, dorosłego kocurka NIKT nawet nie zapytał :(
Ma około 4 lat, fiv/felv ujemne. Leczenie płuc mógłby kontynuować już w domu, potem kastracja i szczepienia.
Florek na dom czeka w Zwoleniu, mazowieckie ale możemy dowieźć!
Teraz potrzebuje domu bez innych kotów, po wyleczeniu i szczepieniach dokocenie ofc możliwe i wskazane ;)

Balbiny już z nami nie ma ale faktury do zapłaty są :(

Leczenie Leosi dobiło do 2k a będzie w lecznicy do 11.01

Kropek i Krawat w Warszawie oficjalnie gotowi do adopcji. Wyrośli na cudownych, rozmruczanych i miziastych chłopaków! Trzymajcie kciuki żeby szybko znalazły dom bo ich małe klony z tego samego siedliska czekają na odłowienie ()
Szlag mnie trafia na samą myśl, bo ta trójka w przeciwieństwie do wcześniejszej CZTERNASTKI, siedzi na posesji - czyli jeszcze będę musiała jakoś normalnie porozmawiać z właścicielką, żeby móc tam rozstawić klatkę łapkę. A nie wiem jakim cudem mnie ma nie ponieść. Nawet nie chce podliczać ile nas kosztowała likwidacja tego siedliska ale czasowo - od kwietnia. Jedenastka wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona, wyleczona i wyadoptowana do domów stałych lub tymczasowych. Dwie dzikie - wykastrowane, zaszczepione, odrobaczone i wypuszczone. Czarna - to samo chociaż ona była w miarę oswojona ale dom dla niej się nie znalazł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i jeszcze tylko trzy. Nie mogę tego odpuścić, muszę zacisnąć zęby i doprowadzić sprawę do końca bo jeśli nie to w przyszłym roku znowu ich będzie kilkanaście ()

Nie mówiłam oficjalnie ale Imbir tydzień przed świetami pojechał do najostateczniejszego domu. Ma do towarzystwa parówkowatą psią cumpelkę i wychodzi na to że znalazł dom idealny. Nie mówiąc już o tym, że zostaje sam i w psim towarzystwie nie wyje! Nie wiem na ile to kwestia domu, towarzystwa czy suplementacji ale najważniejsze, że mamy happy end.

Teraz jeszcze tylko domy dla Goofiego, Coli, Florka, Dionizego i Bułki i jesteśmy na czysto ^^

A jeszcze nasza ogólna świąteczna zrzutka kończy się za dwa dni, to takie nasze zabezpieczenie na ogólne przyszłe działania.

Kolejka kotów do kastracji niestety się nie kończy a już wiemy, że gmina w 2023 roku również nie ma zamiaru wykonywać zadania sprawowania opieki nad kotami wolnożyjącymi. Tym razem angażujemy do sprawy wojewodę, najbliższe miesiące będą dla mnie bardzo pracowite bo zamierzam zaskarżyć wszystkie programy opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zapobiegania bezdomności z dwóch najbliższych powiatów, oczywiście będzie na ten temat osobny materiał ale potrzebuje na to jeszcze chwilę.

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

Pobierz c.....i - Bułkens w tymczasie, jest masakrycznie wystraszona i wycofana, zamowiłam fe...
źródło: comment_16723101582KZ6WoILtZYeLhtEQvhRMQ.jpg
  • 34