Wpis z mikrobloga

Pińcet złotych fydał na fajerwerki, łooooo Jezuuuuuu koniec świata!

@crest: Oj chyba coś źle zinterpretowałeś intelektualisto z emigracji, gdzie jak wiemy żyje najgorsza patola z PL XD Gdzie napisałem coś w tym stylu? Napisałem, że niczym nie różni się od tego tępego bydła ze zdjęcia, bo frajdę sprawia mu wydawanie pieniędzy na fajerwerki byle sobie czymś postrzelać. Naprawdę trzeba być prostym człowiekiem by komukolwiek to sprawiało przyjemność. I wydawajcie sobie wasze
@malinq: nijak to się ma do tego co zacytowałeś. Poza tym napisał to gość, który sam się udziela pod tagami nsfw, nie każ mi tu screenów wstawiać hipokryto
@JonkeJ ale biedaku ze wsi, dla ciebie pińcet złotych to jest cała wypłata, dlatego nie możesz się nadziwić jak ludzie mogą wydawać tyle kasy na coś takiego XDDDDD Ty biedaku jeden, idź dodawać gejowskie fotki, tak jak to robisz, a potem się dziwisz, że ludzie się z ciebie śmieją, ale wy się chcecie tylko w szpitalach odwiedzać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pińcet złotych koniec świata ( ͡º
@crest: Gość co się odkleił i anonimowo stwierdza że kogoś nie stać XDD komuś ty chyba nerwy puściły bo usłyszał prawdę o sobie patus z UK XD Idź podcieraj dupę sobie z Pakolami na emigracji, napisałbym ci umyj dupę ale ty chyba jeszcze nie odkryłeś czegoś takiego brudasie
nijak to się ma do tego co zacytowałeś. Poza tym napisał to gość, który sam się udziela pod tagami nsfw, nie każ mi tu screenów wstawiać hipokryto


@JonkeJ: ale to nie ja się czepiam kogoś o bycie patusem samemu skomląc o nudesy jakiejś ćpunki
@JonkeJ ale się popłakałeś biedaku. Pińcet złotych ooo matko koniec świata ludzie mają kasę i mogą wydawać na co chcą. Ale czego oczekiwać od biedaka, dla którego Pińcet złotych to majątek, dodaje gejowskie fotki i ma jakieś projekcje z dupami. Bo wy się chcecie tylko w szpitalach odwiedzać, ale was pewnie na to nie stać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ