Wpis z mikrobloga

Jaki temat dzisiaj będą grzać onuce?

W tym tygodniu był już Wołyń, naszywki, podżeganie polaków do wojny to teraz czas albo na mężczyzn w wojsku a kobiety uciekające na zachód, ukraińskie zbrodnie wojenne lub sankcje nie działają, zachód cierpi bardziej niż rosja. Ciekawe co nam dzisiaj wolnomyśliciele z otwartym umysłem nie dający się zmanipulować masonom i NWO wymyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ma ktoś grafikę do bingo onucowego? Przydałaby mi się, jak nie to sam sobie zrobię chyba.

#ukraina #wojna #rosja
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzangyl: Powiem ci tak szczerze ze biegałem z torbami żeby robić wam zakupy. Jak patrzę teraz na takich jak ty, jak patrzę na wasza historie to żal mi straconego czasu na te zakupy. Powiem więcej. Mnóstwo osób również to zauważa. Postawiliście sobie na msz banderowce. Cały czas wywiady z flagami upa. Źle to wyglada. Na początku mialem inne zdanie o was. Teraz to śmierdzi na kilometr. Mentalnie niczym się nie
  • Odpowiedz
@FunkyMonkeyy: ale ty masz urojenia. Proponuję zgłosić się do specjalisty, bo widać masz problemy z prześladującymi cię ukraińcami, pewnie są nawet z tobą teraz w pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@FunkyMonkeyy: iwan z moskwy nazywa Polaka Ukraińcem. Wcale nie śmieszne, tragiczne. Musi być już straszna bieda umysłowa w tej moskwie jak w trollowni sugerowane są już narracje takich niskich lotów. .
  • Odpowiedz