Wpis z mikrobloga

Ludzie przejmują się jakimiś słabymi serialami typu wiesiek, pierścienie władzy, czy willow. Każda z tych produkcji powinna zostać zwyczajnie przemilczana, bo tak tworzy się jedynie wokół nich szum, na czym zależy ich producentów. Ktokolwiek, by się przejął tymi korporacyjnymi wytworami, gdyby nie marki za nimi stojące? Tymczasem taka perełka jak Tulsa King ciągle jest moim zdaniem niedoceniana. Oglądać ten serial wreszcie mam wrażenie. Że dobry serial z ciekawymi i pełnokrwistymi postaciami i do tego z dobrą historią. Powinniśmy się skupiać na rzeczach dobrych, a nie na tych złych.

#seriale #tulsaking #przemyslenia
Al-3_x - Ludzie przejmują się jakimiś słabymi serialami typu wiesiek, pierścienie wła...

źródło: comment_16722928035VrePeK5JpvpOAOWONeSHO.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Tymczasem taka perełka jak Tulsa King ciągle jest moim zdaniem niedoceniana


@Al-3_x: ten serial ma miesiąc i to jakaś historia o gangsterze granym przez Sly'a od #!$%@? Paramount+, o którym w Europie słyszało pewnie tuzin osób a ty piszesz jakby to był jakiś zapomniany mistyczny klasyk sprzed dwóch dekad

Swoją drogą - czy 8 miejsce na IMDB w rankingu popularności i średnia 7-8/10 to "niedoceniony" serial? lol
  • Odpowiedz
@janushek:

a ty piszesz jakby to był jakiś zapomniany mistyczny klasyk sprzed dwóch dekad


Absolutnie nie. Gdyby to był jakiś mistyczny klasyk, to bym napisał na jego temat 10 razy dłuższy post, gdzie wychwalałbym go pod niebiosa. Ja natomiast jedynie napisałem, że ludzie koncentrują swoją uwagę nie na tych nowościach co trzeba. Wiem, że serial nie jest kompletnie olany, ale duża część dyskusji obecnie to jakaś gównoburza o tym, że nowy
  • Odpowiedz
@Al-3_x: mnie w ogóle dziwi dyskusja o tym spinoffie, widać było od początku że to kolejna produkcja na szybko aby podtrzymać hype na uniwersum Wiedźmina bo produkcja głównego serialu trwa długo XDDDD i paradoksalnie to anime jest chyba ich najlepszym produktem
  • Odpowiedz