Wpis z mikrobloga

@multypa: ty jesteś jakiś ułomny? Wrzucasz filmiki z lat 2010 xd Dream zawsze delikatnie szokował, robili imprezy tematyczne, raz wypuścili nagranie ze niby ktoś się dymal w ich VIP windzie. Widać ze w ogóle w temacie nie jesteś i podniecasz się jakbyś odkrył niewiadomo co xd
  • Odpowiedz
@Ryshe: obojetne, nie chodzi mi o tajemniczy zbieg okolicznosci, chodzi mi o historie, ze ciekawie sie oglada filmy akurat z tego okresu, przeciez wiadomo, ze takich klubow bylo wiele i takiej tematyki i otoczki
  • Odpowiedz
@Karmaloop: przecież to tylko marketing, niepotrzebnie dodajesz temu większa wartość.

Zwłaszcza jak myślisz, ze właściciel kilku klubów siada i zajmuje się marketingiem lokali. Od tego są menadżerowie i agencje
  • Odpowiedz
@Ryshe: czyli chcesz powiedzieć, że domniemywany przeze mnie związek miedzy zachowaniem Turka i Krystka, ich profilem psychologicznym, a tym jak wyglądają materiały marketingowe nie istnieje?
  • Odpowiedz
@Karmaloop: Tak, dokładnie. Zwłaszcza, że Turek miał kilka biznesów a nie tylko kluby przecież, a od prowadzenia lokali miał sztab ludzi. A Krystek
Ma tyle wspólnego z tym jak prowadzone były te lokale co wykop z działającymi tagami.
  • Odpowiedz