Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, nie wiem co o tym myśleć, ani co z tym zrobić. Cała rodzina zjechała się na święta do domu, a z nimi mój szwagier, który wydaje się, że na mnie leci. Skąd moje przypuszczenia? Zdarza się, że szuka kontaktu ze mną, podając mi coś zawsze dotknie rękę, albo obetrze się o mnie przechodząc, albo gdy ja przechodzę nie przepuści mnie wymuszając żebym się przeciskała i go musnęła. Przecież zwykle to się robi odruchowo, że się kogoś przepuszcza czy odsuwa. Zdarza się to od dłuższego czasu (już są razem z moją siostrą kilka lat), a nasiliło się to ostatnio gdy urodziło im się dziecko. Przy podawaniu go mi na ręce, specjalnie tak go trzyma żeby np. dotknąć moich cycków. Raz nawet złapał mnie za tyłek jak był mocno napruty i tlumaczyl się że pomylił mnie z moją siostra (jesteśmy bardzo podobne). Nie wiem co z tym zrobić, żeby nie psuć atmosfery w domu, a może moje podejrzenia są przesadzone i po prostu on nie zwraca na to uwagi, a ja jestem przewrażliwiona.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ac9ce26ee95d57c223d365
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7