Wpis z mikrobloga

No i nastał ten dzień, a raczej dobiega już końca, moje #!$%@? 21 urodziny. Pamiętam jak rok temu się żaliłem https://www.wykop.pl/wpis/62713217/koncze-dzis-rowno-20-lat-nastoletni-okres-ktorego-/ że ten czas przelatuje mi przez palce, a ja mimowolnie nic nie mogę zrobić. Dziś, rok później również jest tak samo. Sama świadomość tego, że tak jest spędza mi sen z powiek. Tkwię na tym padole, przyglądając się tylko na szczęśliwe życia rówieśników. Jedynie kupiłem sobie "szampana" o ile to tak można nazwać, za 7zł i wypiję go przed monitorem.
Zostałem zapomniany przez społeczeństwo, jestem postacią tła, po prostu nie istnieję i nie mogę żyć jak inni. Nie wspominając o samotnej wigilii, której nie obchodziłem. To wszystko mnie dobiło w tym roku.
Nawet jedna osoba z rodziny, która mieszka obok mnie, nie złożyła mi życzeń co mnie też boli.
I na domiar tego wszystkiego wciąż powtarzam sobie..
"Dlaczego mam być dorosły, skoro nigdy nie byłem młody?"**
#przegryw
#depresja #samotnosc #feels #blackpill ##!$%@?
Pobierz DamianeX1X - No i nastał ten dzień, a raczej dobiega już końca, moje #!$%@? 21 urodzi...
źródło: comment_1672251116H8o502YLNvg5nsXVTEdJRO.jpg
  • 23
@DamianeX1X: Jeśli grasz w rpg to wiesz, że wiele tytułów posiada możliwość kompletowania drużyny. Ciężko o odpowiedni balans, niektóre postacie są wszechstronne i po prostu musimy je posiadać w drużynie a inne zupełnie bezużyteczne. Do czego zmierzam? Nie ma stałych przyjaźni, nawet relacje rodzinne ulegają erozji tym szybciej im bardziej jednostronna relacja. Żeby być docenionym przez społeczeństwo, jak i najbliższe otoczenie musisz stać się w ich oczach użyteczny. Widać, że chcesz
@DamianeX1X: Czytałem. Zazdrość i niespełnienie, banalne. Żeby ktoś mógł zjeść chleb, ktoś inny musi go wyprodukować z mąki przyszykowanej przez wielu innych i tak dalej. Patrzysz tęsknie na wyższe rejony piramidy, myląc je z normalnością.