Wpis z mikrobloga

Faceci śmieją się z dziewczyn które ciągnie do "łobuza", a sam ostatnio się nadziałem XD


@samsepiol: Nie ma w tym nic śmiesznego, po prostu nikt nie lubi nudnych ludzi, ot co.

EDIT: Druga sprawa takie borderki są najlepsze w łóżku, więc temu niektórych ciągnie
  • Odpowiedz
@samsepiol: Kwestia podświadomej chęci opieki nad drugą osobą, emocji związanych z obcowaniem z nią i pewnej dwustronnej zależności od siebie. Tez tak miałem i trzeba z tego wyrosnąć, bo takie relacje są złe dla obydwu stron.
  • Odpowiedz
@samsepiol: Jak to się stało że poczułeś pociąg do toksycznej ćpunki? Normalny facet jak widzi nawet gdy dziewczyna pali papierosy, lub pierdzieli głupoty przez minutę, to już jest skreślona. Może o alternatywkę Ci chodziło?
  • Odpowiedz
@samsepiol: Przecież w tym rzecz. Codzienne wklejanie zdjęć roznegliżowanych lasek i simpienie do modelek OF czy półnagich streamerek gierek nie przeszkadza wykopkom w krytykowaniu kobiet za to, że lubią atrakcyjnych mężczyzn.
  • Odpowiedz
@eeehhh: nope nie alternatywke, wydaje mi się że mój problem jest w tym, że sam wywodzę się z nieco patologicznego osiedla. W dosyć wczesnym wieku pojawił się u mnie przykładowo alkohol. Dużo rówieśników z którymi dorastałem na podwórku zajmuje się tak obecnie kombinowaniem kasy w mniej lub bardziej legalny sposób.
Zdecydowanie wyszedłem z tamtego środowiska na prostą. Mam bardzo dobrą pracę, mieszkanie, ale po prostu pewne nawyki wciąż pozostają we krwii.
  • Odpowiedz
@samsepiol: Ja też jestem z patusiarskiego środowiska i też święty nie byłem, ale jak widzę taką dziewuchę to po prostu czuję obrzydzenie i przypominają mi się najgorsze czasy w życiu. Z tego co widziałem to reszta kumpli z też się nie pcha w takie akcje bo wiedzą z góry, że to wróży same problemy. Masa z nich wpakowała się w niechciane dziecko i siedzą z taką z przymusu owinięci wokół palca
  • Odpowiedz
  • 1
@samsepiol borderka jest zajebista bo dostarcza mnóstwo emocji w łóżku zwłaszcza

Tylko najgorsze jak bierze się wariatkę jako stała dziewczynę
  • Odpowiedz