Wpis z mikrobloga

#bron #strzelectwo #strzelnica #lowiectwo #myslistwo Kochani, nie jestem myślimy, po prostu lubię kupować zabawki, które mi się podobają, a czuje potrzebę posiadania czegos z czego będę mógł strzelać na długi dystans, dlatego wybor padł na Winchestera 70 Classic Hunter. Lubię duże kalibry, widziałem kilka filmików jak wyglada balistyka 30-06 i 308, z racji tego, ze lubię klasykę sklaniam się ku 30-06, ale mam do was pytanie - z czego najczęściej strzela się na zawodach i czy będzie jakaś wielka różnica skoro nie poluje, a jakoś bardziej odpowiada mi wiekszy kop 30-06?
DrFaithless - #bron #strzelectwo #strzelnica #lowiectwo #myslistwo Kochani, nie jeste...

źródło: comment_1672229701bTcavh2eUKtfwxjhajPfzA.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Totalna głupota, która nie wiem z jakiego powodu w polskim środowisku jest wciąż powtarzana


@DoktorVincent: wyjaśnij więc plx
Opierałem się o to co kiedyś mi strzelcy długodystansowi polecali i wszyscy byli z tym zgodni
  • Odpowiedz
@spiritus: varmint to "ulepszona" wersja broni małokalibrowej, jak np .223 .222 czy podobne, ogólnie poniżej 6mm. Więc nie tyczy się to typowych kalibrów długodystansowych, są dłuższe i grubsze lufy dla 6.5 Creedmoor, ale nie są to varminty. A oddzielna sprawa to umiejętność wykorzystania tej ulepszonej lufy.
  • Odpowiedz
Gdybys nie byl biedny to jest kaliber 50bmg, ale coz Ci poradze, wybierz sie na zawody long range pogadaj przeanalizuj i potem podejmnij decyzje
  • Odpowiedz
Ppsluchaj tez kolego el009 i doktor vincent, natomiast jesli jestes niedzielnym strzylcem ktory tak ujowo strzela to wybierz bron, ltora ma najdrozszy kaliber :)
  • Odpowiedz