Wpis z mikrobloga

Chciałbym się was poradzić co do agencji wartych uwagi co by przeboleć te dwa pierwsze miesiące w Holandii.
Słyszałem, że Groene Hart to dość solidna firma, jest jeszcze coś gdzie chociaż nie oszukują i w miarę dobre warunki zamieszkania dają?

#holandia #emigracja
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikamnatrzymetry: no ale chata sie nie oplaca przy uldze et. Patologia zle, ceny najmu tez zle. Jak na moje przmecz sie z patusami na agencyjnym. Szybciej odlozysz. Generalnie pierwszy tydzien obczaj kto normalny, wbij do niego na pokoj. A patalogia obok niech sie zabija. I brob boze nic uzywek. Najlepiej nie wychodzic z pokoju haha
@adammonster: Hej a jak zakwaterowanie? Bo z tego co czytam to praca przeważnie ok tak samo wypłaty, a największe ale to patologia na domkach czy cos. Złożyłem aplikacje na jakieś stanowiska gdzie wymagają angielskiego do e&a, może będzie lepiej. Ogółem coś jeszcze jest co powinienem wiedzieć ? Ogólnie przyznam się strach mocno, już się zbierałem x razy i nigdy się nie przemoglem do tej pory, głównie z powodu historii niczym z
@WielkiMaly: Z zakwaterowaniem to jest loteria a ale tragedii nie ma. Prawdopodobnie dostaniesz SMS z adresem zakwaterowania tym 1 ale na drugi dzień pewnie dostaniesz adres na inny. Zakwaterowania w większości to hotele pracownicze gdzie może mieszkać z 50 osób jak u mnie. Najlepiej weź kogoś ze sobą bo inaczej przydziela cię do pokoju dwuosobowego z inną osobą. Patologii raczej nie ma, nikt nie biega pijany i naćpany raczej większość to