Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#gownowpis i #zalesie w sumie bez żadnego celu

Martwię się o moich rodziców. Kiedyś byli ogarnięci, życiowi ale zawsze zaangażowani w politykę. Teraz ojciec na emeryturze, mama za jakiś rok-dwa przejdzie i ciągle siedzą przed TV i łykają wszystko co im powiedzą w TVP. Dosłownie wszystko.

Każda zła zmiana w prawie, w ekonomii, inflacja itp dla nich nie jest tragiczna bo tłumaczą ją tak jak w TV. Widzą, że się dzieje źle na świecie i w PL ale winna wojna, putin, covid i tyle.

Łykają wszystko do tego stopnia, że robią wszystko co każą w TV. Siali panikę o blackouty? Kupili agregat na ropę (na górce cenowej) i powerbanki.
Siali panikę z gazem zakręconym przez putina? Zaczęli zbierać drewno różnej maści do kopciucha nieodpalanego od 5 lat.
Promocyjne ceny na Orlenie w wakacje? Od razu zgłosili się do mnie co bym kartę vitay założył.

Nie wiem jak do nich trafić bo wszelkie dyskusje o polityce kończą się tak samo - 'nie pamiętasz co było za po?', 'na tuska mam głosować?'

Martwie się, że 'rosną' mi tutaj dwa pełnoprawne mohery....

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ab06656ee95d57c2239c11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: synek a na kogo mają głosować na Tuska? Na Biedronia co by tylko chłopów chciał? Na konfederację ruska? No synek no na kogo mamy głosować?

A tak BTW. To idź do grafika niech ci zmontuje filmik z Holecka która tam głosi, że rodzice powinni przepisywać jak najszybciej majątki na swoje dzieci, bo Tusk przyjdzie i wszystko zabierze emerytom. Bo obudzisz się z ręką w nocniku jak się okaże że Rydzyk